Množstvo:

  Množstvo:

   ‌Rozmaznávajte, čistite a vyživujte svoju pleť a pokožku snov‌ pomocou týchto výrobkov nočnej starostlivosti o pleť a pokožku celého tela.

    

   Čím Vás môže zaujať

   Riešenie Artistry‌ Beauty Sleep je kolekcia výrobkov Artistry a g&h starostlivosti o pleť špeciálne vybraných tak, aby rozmaznávali Vašu tvár, vyživovali pokožku tela a podporovali obnovu buniek počas spánku.

   • Artistry Skin Nutrition‌ Micelárny odličovač + Prípravok na čistenie pleti ‌odstraňuje nečistoty ako‌ prach, make-up či znečistenie. Póry nebudú vďaka tomu upchaté a pleť bude ideálne pripravená na aplikáciu ďalších prípravkov.
     
   • Artistry Skin Nutrition Nočná maska ‌zjemňuje pleť počas 8 hodín, podporuje jej hydratačnú bariéru a zaplaví Vás príjemnou vôňou esenciálneho oleja‌ z levandule a bergamotu pestovaných na certifikovaných partnerských farmách NutriCert‌.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH‌ Nourish Telové mlieko ‌vyživuje pleť a podporuje jej hydratačnú bariéru‌ prostredníctvom bambusového komplexu, ceramidu získaného z olivového oleja a oleja z bielych chia semienok pestovaných na farmách Nutrilite‌.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krém na nohy ‌okamžite vyživuje a zjemňuje suchú pokožku nôh a zároveň obnovuje a chráni hydratačnú bariéru pokožky‌ pomocou bohatého, nemastného zloženia.
     
   • g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krém na ruky ‌vyživuje a upokojuje suchú pokožku rúk prostrednícvom ‌ bambusového komplexu, ceramidu získaného z olivového oleja a oleja z bielych chia semienok.

   Riešenie Artistry Beauty Sleep obsahuje nasledovné výrobky:

   1 x Artistry Skin Nutrition Micelárny odličovač + Prípravok na čistenie pleti (200 ml)

   1 x Artistry Skin Nutrition Nočná maska (80 ml)

   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Telové mlieko (400 ml)

   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krém na nohy (100 ml)

   1 x g&h GOODNESS AND HEALTH Nourish Krém na ruky (75 ml)

   Prečo sa Vám bude páčiť

   Podporuje proces regenerácie pleti počas noci prostredníctvom dôkladne vybraných výrobkov na tvár a telo a zároveň Vám umožní vychutnať si pôžitok z večernej starostlivosti o pleť.

   Stresy a záťaž moderného životného štýlu môžu nepriaznivo vplývať na vzhľad pleti a tá môže pôsobiť mdlo a unavene. Nočný čas je pre pokožku a jej vzhľad dôležitý, pretože kožné bunky sa počas spánku regenerujú 3-krát rýchlejšie.

   Riešenie Artistry Beauty Sleep pomáha podporovať Vašu tvár a pleť počas spánku. Môžete sa uvoľniť s vedomím, že o pleť je dobre postarané vďaka prospešným prírodným zložkám a čistému zloženiu výrobku, ktoré je bez prísad živočíšneho pôvodu, dermatologicky a alergologicky testované a bez obsahu nežiadúcich zložiek. Snívajte o svojej ceste k zdravej kráse.

   Snívajte o svojej ceste k zdravej kráse.

   Fakty, ktoré Vás zaujmú

   Artistry™ Clean
   Zloženie Artistry Skin Nutrition Nočnej masky bolo vyvinuté v súlade s filozofiou Artistry Clean, prísnymi normami, ktoré zaisťujú, že výrobky sú čisté, bezpečné a účinné. To znamená:

   • Zaregistrované v spoločnosti „The Vegan Society“
   • Bez obsahu minerálnych olejov, parabénov a ftalátov
   • Žiadne zložky živočíšneho pôvodu a žiadne testovanie na zvieratách.

   Prísady rastlinného pôvodu Každý výrobok v rámci riešenia Artistry Beauty Sleep obsahuje jeden alebo viac fytonutrientov vypestovaných na našich vlastných farmách Nutrilite alebo certifikovaných partnerských farmách NutriCert. Okrem vysokej kvality zabezpečuje bezprecedentnú vysledovateľnosť od semienka až po Vašu pokožku a transparentnosť, ktorej môžete dôverovať.

   Značka, ktorej môžete dôverovaťRiešenie Beauty Sleep je kombináciou toho najlepšieho z rozsiahlej vedeckej odbornosti značky Artistry s udržateľnými prísadami od Nutrilite - vedúcej svetovej značky vitamínov a výživových doplnkov** a dobrých zdraviu prospešných vlastností g&h výrobkov.

   Navrhnuté našou komunitou špeciálne pre Vás Riešenie Artistry Beauty Sleep bolo navrhnuté v spolupráci s našou komunitou VPA, ktorí chápu, reprezentujú a pomáhajú riešiť potreby žien všetkých vekových skupín a typov pleti.

   **Zdroj: http://gdretail.net/amway-claims/

   Návod na použitie

   Výrobky riešenia Artistry Beauty Sleep vzájomne spolupracujú v rámci nočnej rutiny starostlivosti o pleť. Neváhajte ich zaradiť k Vašim obľúbeným výrobkom Artistry alebo g&h, akými sú prípravky na čistenie a tonizáciu pleti, séra a hydratačné prípravky.

   Pokyny na použitie nájdete pri každom z výrobkov

   Zloženie

   Kľúčové prísady pre rutinu starostlivosti o krásu pleti počas spánkuKaždý výrobok v rámci riešenia Artistry Beauty Sleep obsahuje jeden alebo viac fytonutrientov vypestovaných na našich vlastných farmách Nutrilite alebo certifikovaných partnerských farmách NutriCert.

   • Biele chia semienka - lipozóm, ktorý má priaznivé účinky v hlbších vrstvách povrchu pleti a pomáha viditeľne vyživovať a chrániť zdravú krásu pleti. Biele chia semienka sa pestujú na certifikovanej ekologickej farme Nutrilite™ a partnerskej farme, čo zaručuje bezprecedentnú vysledovateľnosť „od semienka až po Vašu pokožku“.
    ‌Nachádza sa v: Artistry Skin Nutrition™ Nočná maska a Artistry Skin Nutrition Micelárny odličovač + Prípravok na čistenie pleti
     
   • Fermentovaný extrakt CICA Tento fytonutrient derivovaný z kvitnúcej rastliny pomáha upokojiť a hydratovať pleť. Hydratačný účinok fermentovanej CICA je sedemkrát väčší a upokojujúci efekt je dvojnásobný v porovnaní s nefermentovanou CICA.
    ‌Nachádza sa v: Artistry Skin Nutrition Nočná maska
     
   • Botanický komplex Nočná maska so sedemzložkovým botanickým komplexom (obsahujúcim rastlinné zložky z rozmarínu, harmančeka, šišiaka, kustovnice japonskej, centelly, sladkého drievka a čaju pomáha upokojiť pleť, dodáva jej energickejší vzhľad a posilňuje jej hydratačnú bariéru).
    ‌Nachádza sa v: Artistry Skin Nutrition Nočná maska
     
   • Kvet Tan Hua Známy aj ako „Aqualuna“ či „Kráľovná noci“ poskytuje hydratáciu pôsobením na dvoch úrovniach: bariéra pleti a epiderma. Pomáha zlepšovať hydratačnú bariéru pleti a udržiavať rovnováhu vody pre dosiahnutie zdravého a zdokonaleného vzhľadu pleti.
    ‌Nachádza sa v: Artistry Skin Nutrition Nočná maska
     

   • Bambusový komplex
    – rastlinná šťava získaná extrakciou bambusu a rastlinného glycerínu, ktorá pomáha hydratovať pokožku.
    Obsahuje ho: g&h Nourish Telové mlieko, Krém na ruky a Krém na nohy
     
   • Ceramid získaný z olivového oleja je špeciálny druh lipidov, ktorý pomáha udržiavať hydratačnú bariéru pokožky.
    Obsahuje ho: g&h Nourish Telové mlieko, Krém na ruky a Krém na nohy

    

   Úplný zoznam zložiek jednotlivých výrobkov nájdete na internetových stránkach s popisom výrobkov: