Množstvo:

  Využite možnosti a zlepšite si svoju kondíciu vďaka multivitamínu na každodenné užívanie s obsahom základných vitamínov, minerálnych látok a s viacerými rastlinnými zložkami1 z udržateľných partnerských fariem Nutrilite a NutriCert™.

  1V porovnaní s predchádzajúcim zložením.

   

  Aké sú jeho priaznivé účinky

  Živiny vo výrobku Nutrilite Daily podporujú rôzne aspekty Vašej telesnej a duševnej pohody, okrem iného posilňujú imunitu, dodávajú energiu a zlepšujú zrak. Nové a vylepšené zloženie:

  • Pokrýva prípadné nedostatky živín vďaka dokonale vyváženej zmesi vitamínov, minerálnych látok a rastlinných zložiek pochádzajúcich z trvalo udržateľných certifikovaných fariem Nutrilite alebo NutriCert. Podporuje Váš imunitný systém prostredníctvom vitamínu C, D, zinku, železa a selénu.3
  • Pomáha Vám pripraviť sa na všetko, čo deň prinesie, vďaka siedmim vitamínom skupiny B, železu a horčíku, ktoré prispievajú k správnemu energetickému metabolizmu.3
  • Poskytuje Vašim očiam extra dávku živín vďaka vitamínom A a B2, zinku a luteínu.3
  • Tablety sa rýchlo a ľahko začlenia do akéhokoľvek životného štýlu alebo rutiny, pretože sa ľahko prehĺtajú, nedráždia  žalúdok a sú vhodné pre vegetariánov.

  3 Vitamíny C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotín, železo a horčík prispievajú k správnej látkovej premene. Vitamín C, Vitamín D, zinok, železo a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín A, B2 a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Luteín sa nachádza v sietnici oka. Hlavný význam má pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl

  Prečo sa Vám bude páčiť

  Život v rýchlom tempe môže byť vzrušujúci, ale niekedy sa naše záväzky a každodenný stres a napätie môžu podpísať na našej fyzickej a duševnej pohode. Chceme, aby nám život každý deň prinášal radosť a uspokojenie, a chceme cítiť podporu a energiu, aby sme sa mohli rozvíjať – v osobnom a pracovnom živote – a byť aktívni so svojimi blízkymi. Nutrilite Daily Vám môže pomôcť.

  Okrem 20 esenciálnych vitamínov a minerálnych látok obsahuje Nutrilite Daily aj štyri rastlinné zložky pochádzajúce z rastlín pestovaných na udržateľných farmách a ponúka rýchly a pohodlný spôsob, ako využiť živiny a prírodné rastlinné zložky, riešiť prípadné výživové nedostatky a získať všetky živiny, ktoré telo potrebuje na dosiahnutie lepšej fyzickej a duševnej kondície.3 Každý deň.

  3 Vitamíny C, B1, B2, B3, B5, B6, B12, biotín, železo a horčík prispievajú k správnej látkovej premene. Vitamín C, Vitamín D, zinok, železo a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín A, B2 a zinok prispievajú k udržaniu dobrého zraku. Luteín sa nachádza v sietnici oka. Hlavný význam má pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl

  Fakty, ktoré Vás zaujmú

  Každá tableta Nutrilite Daily obsahuje 20 vitamínov a minerálnych látok a viac rastlinných zložiek z našich certifikovaných fariem Nutrilite alebo NutriCert ako kedykoľvek predtým:

  • 12 vitamínov vrátane vitamínu A, C, D, E, B1, B2, B3, B6, kyseliny listovej, vitamínu B12, biotínu, (kyseliny pantoténovej).
  • 8 minerálnych látok: vápnik, železo, jód, horčík, zinok, meď, selén, mangán.
  • Čerešne acerola s obsahom vitamínu C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k správnej látkovej premene.
  • Beta-karotén je pro-vitamín A, čo znamená, že organizmus ho môže premeniť na vitamín A, ktorý podporuje dobrý zrak.
  • Luteín z výťažku aksamietnice vzpriamenej, karotenoid, ktorý sa koncentruje v ľudskej sietnici.
  • Bez umelých farbív, aróm, konzervačných látok a sladidiel.

  4Nutrilite je svetová značka č. 1 v predaji vitamínov a výživových doplnkov.

  Kľúčové vlastnosti

  • So živinami na  podporu rôznych cieľov v oblasti zdravia, fyzickej a duševnej pohody vrátane energie, imunity, zraku a celkovej kondície. Predstavuje skvelý spôsob, ako začať a rýchlo a pohodlne zaradiť výživové doplnky do svojej dennej rutiny.
  • Od značky, ktorej môžete dôverovať. Nutrilite je svetová značka č. 1 v predaji vitamínov a výživových doplnkov s viac ako 85-ročnými skúsenosťami a pomáha ľuďom žiť zdravšie a šťastnejšie.
  • Rastlinné extrakty z čerešne aceroly, bazy čiernej, fialovej mrkvy a luteínu z aksamietnice vzpriamenej pochádzajú z rastlín pestovaných na certifikovaných farmách Nutrilite alebo NutriCert . Tieto farmy využívajú udržateľné poľnohospodárske postupy a sú súčasťou záväzku značky Nutrilite od semienka po finálny výrobok zameraný na transparentnosť, ktorej môžete dôverovať.

  Návod na použitie

  • Osoby staršie ako 18 rokov užívajú 1 tabletu denne, najlepšie počas jedla.
  • Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
  • Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.
  • Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
  • Uchovávajte tesne uzatvorené.
  • Skladujte na chladnom a suchom mieste.
  • Zdieľajte výrobok a umožnite záujemcom o zdravý životný štýl vo Vašom okolí zlepšiť si svoju kondíciu.

  Zloženie

  ZLOŽENIE: uhličitan vápenatý, stabilizátory (mikrokryštalická celulóza, sieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy, arabská guma, hydroxypropylmetylcelulóza, fosforečnan divápenatý), oxid horečnatý, kyselina L-askorbová, extrakt z aceroly 6 %, maltodextrín, fumaran železnatý, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), nikotínamid, jantarán kyseliny D-alfa-tokoferolovej, oxid zinočnatý, extrakt z bazy čiernej 1,0 %, D-pantotenát vápenatý, glukonan meďnatý, extrakt z fialovej mrkvy 0,5 %, síran manganatý, tiamínmononitrát, pyridoxínhydrochlorid, riboflavín, retinyl-acetát, luteín (z aksamietnice vzpriamenej), zvlhčovadlo (glycerol), antioxidanty (askorban sodný, alfa-tokoferol), beta-karotén, kyselina pteroylmonoglutámová, polevové činidlo (karnaubský vosk), jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín.

  Živiny v 1 tablete % ODD**
  Vitamín A 693 μg RE 87%
  Vitamín D 5 μg 100 %
  Vitamín E 10 mg a-TE 83%
  Vitamín B1 1,4 mg 127 %
  Vitamín B2 1,6 mg 114 %
  Niacín 18 mg NE 113%
  Kyselina pantoténová 6 mg 100 %
  Vitamín B6 1,4 mg 100 %
  Biotín 50 μg 100 %
  Kyselina listová 200 μg 100 %
  Vitamín B12 2,4 μg 100 %
  Vitamín C 80 mg 100 %
  Vápnik 180 mg 23 %
  Horčík 60 mg 16%
  Železo 10 mg 71 %
  Meď 1 mg 100 %
  Zinok 8 mg 80%
  Mangán 1 mg 50%
  Jód 83 μg 55 %
  Selén 55 μg 100 %
  Luteín 0,6 mg  

  ** % dennej referenčnej výživovej hodnoty (RVH)