Množstvo:

  Množstvo:

   Očistite a upokojte jemnú detskú pokožku od hlavy po päty jemným penivým čistiacim prípravkom na vlasy a telo, ktoré vytvorí bohatú penu a zanechá pokožku jemnú a vyživenú.

    

   Prínos

   • Jemne čistí vlasovú pokožku a pokožku dieťaťa pomocou zloženia 2 v 1.
   • Po opláchnutí zanecháva detskú pokožku jemnú a hydratovanú vďaka ultra jemnému zloženiu.
   • Kúpanie je rýchlejšie, jednoduchšie a zábavnejšie vďaka jednoduchému dávkovaču s pumpičkou a bohatej, hustej pene.
   • Poskytuje trojitú bariérovú ochranu, čo znamená, že posilňuje a podporuje kožnú bariéru s kyselinou hyalurónovou (HA), ochrannú hydratačnú bariéru a lipidovú bariéru.
   • Obsahuje dobré rastlinné zložky, ako je komplexná voda z nechtíka, ceramidový komplex získaný z olivového oleja a esenciálny olej z harmančeka.

   Prečo sa vám bude páčiť

   Detský sprchový gél a šampón g&h Baby je jemným penivým čistiacim prípravkom na vlasy a telo, ktoré vytvorí bohatú penu a zanechá pokožku jemnú a vyživenú. Sprchový gél a šampón 2 v 1 s čistým a bezpečným zložením účinne čistí a upokojuje jemnú detskú pokožku a je ideálny pre malé deti (novorodencov a staršie deti).

   Vďaka vysledovateľným rastlinným zložkám, ako je nechtík, ceramid získaný z olivového oleja a harmanček, si môžete byť istí tým, čo použijete na očistenie detskej pokožky. Vegánske zloženie dodržiava štandardy čistoty g&h Personal Care, používa iba overené bezpečné zložky a je dermatologicky testované, bez parfumácie a zložiek dráždiacich oči a neobsahuje žiadne agresívne chemické látky.

   Urobte z kúpeľa zábavný a upokojujúci zážitok pre vás a vaše dieťa.

   Fakty, ktoré vás zaujmú

   Prírodné zložky
   Detský sprchový gél a šampón g&h Baby obsahuje harmanček pestovaný na farmách Nutrilite, ako aj rastlinný nechtík a olivový olej. Je obohatený o fytokomplex, aby sa maximalizoval účinok zloženia.

   Čisté zloženie
   Zloženie sprchového gélu a šampónu g&h sa riadi štandardmi Personal Care Clean, prísnym súborom pokynov, ktoré zaisťujú, že sú výrobky g&h čisté, bezpečné a účinné. To znamená:

   • Zaregistrované v spoločnosti „The Vegan Society“
   • Bez obsahu minerálnych olejov, parabénov, ftalátov
   • Bez parfumácie
   • Dermatologicky a alergologicky testované na minimalizáciu rizika vzniku alergií
   • Neobsahuje prísady živočíšneho pôvodu a prísady testované na zvieratách.

   Udržateľnosť

   • Biodegradovateľné zloženie.
   • Fľaška je vyrobená z 30 % z recyklovaného materiálu.
   • Recyklácia: g&h fľaše sú recyklovateľné (okrem pumpičiek).*

   * Spôsob recyklácie prázdnych obalov si overte v mieste svojho bydliska.

   Kľúčové vlastnosti

   Trojitá bariérová ochrana
   Sprchový gél a šampón g&h Baby pomáha spevniť 3 bariéry kože a jemne sa postará o detskú pokožku:

   1. Bariéra s HA
    Tento jemný čistiaci prípravok pomáha posilňovať bariéru s HA, aby poskytovala ochranu proti strate vlhkosti v detskej pokožke.
     
   2. Ceramidová bariéra
    Pri každom kúpeli očistí vlasy, pokožku hlavy a pokožku tela a zároveň pomáha podporovať ochrannú bariéru proti strate vlhkosti v pokožke a udržiavať stabilnú úroveň vlhkosti.
     
   3. Lipidová bariéra
    Jemné zloženie pomáha podporovať lipidovú bariéru, kľúčový prvok pokožky, ktorý poskytuje prirodzenú ochranu pred vonkajšími stresormi.

   Zloženie je obohatené o exkluzívny fytokomplex g&h.

   Návod na použitie

   • Navlhčite detské vlasy a telo teplou vodou
   • Naneste detský čistiaci prípravok rukou alebo handričkou
   • Jemne napeňte na pokožke a umyte ju
   • Jemne, ale opatrne opláchnite, aby ste odstránili všetku penu.

   Zloženie

   Obsahuje starostlivo vybranú zmes zložiek rastlinného pôvodu, ktoré očistia a upokoja jemnú detskú pokožku:

   KOMPLEX RASTLINNÉHO PÔVODU
   Komplexná voda z nechtíka lekárskeho
   Pomáha posilňovať (HA) bariéru s kyselinou hyalurónovou (HA) a poskytuje tak ochranu proti strate vlhkosti na povrchu pokožky, spomaľuje a chráni pred stratou vlhkosti.

   ESENCIÁLNE LÁTKY RASTLINNÉHO PÔVODU
   Ceramid získaný z olivového oleja
   Pomáha posilniť ochrannú hydratačnú bariéru kože, aby sa zvýšila a udržala stabilnejšia úroveň vlhkosti v detskej pokožke.

   ŽIVINY RASTLINNÉHO PÔVODU
   Harmančekový éterický olej
   Chráni pokožku pred vonkajšími stresormi pomocou oleja získaného z rastlín pestovaných na partnerských farmách NutriCert.

   OBOHATENÝ O
   fytokomplex
   Obsahuje komplex extraktov z čerstvých klíčkov zmiešaný s komplexom extraktov zo zelených listov.


   Ingredients: Water/Aqua/Eau, Decyl Glucoside, Glycerin, Coco-Betaine, Propanediol, Sodium Chloride, Citric Acid, Potassium Cocoyl Glycinate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Glechoma Hederacea Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil, Ceramide NP, Phytosphingosine, Calendula Officinalis Flower Extract, Hydrogenated Lecithin, Brassica Oleracea Italica (Broccoli) Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Brassica Oleracea Capitata (Cabbage) Leaf Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Sprout Extract, Mentha Suaveolens Leaf Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Extract, Raphanus Sativus (Radish) Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Thymus Vulgaris (Thyme) Leaf Extract, Salvia Hispanica Seed Oil, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil