Množstvo:

  Množstvo:

   XS™ Sports Electrolyte Drink Nápoj s elektrolytmi vám pomáha udržať sa v top forme tým, že vám poskytuje zmes sacharidov a elektrolytov.

   Prečo by sa vám mohol páčiť...

   Správny náboj podporuje odolnosť pri cvičení. Pomalé, stredne rýchle a rýchlo sa uvoľňujúce sacharidy a päť hlavných elektrolytov v XS™ Sports Electrolyte Drink podporujú vstrebávanie vody v organizme. To pomáha zabrániť strate hydratácie a umožňuje vám tak lepšiu výdrž a odolnosť. Užívajte ho pred cvičením, keď potrebujete dlhodobý a sústavný príjem energie.

   Šťavnatá citrusová príchuť pomaranča a limetky a výkonnosť podporujúca Guarana, koreň maca a kvercetín odlišujú XS Sports Electrolyte Drink od ostatných elektrolyzových nápojov. Toto trio rastlín sa pestuje v Južnej Amerike a obsahuje prirodzené zložky, ktoré zlepšujú sústredenie a koncentráciu.
    
    

   Užitočné tipy...

   • Nahrádza 5 kľúčových elektrolytov, ktoré telo vylučuje potením.   Nedostatok elektrolytov môže spôsobiť svalové kŕče.
   • Sacharidovo-iónový roztok podporuje podávanie výkonu, prispieva k zachovaniu výdrže počas dlhotrvajúceho vytrvalostného tréningu.
   • Pomáha zvýšiť duševnú a fyzickú silu, takže môžete účinne fungovať aj dlhší čas. Môže vám to pomôcť zlepšiť dôraz a koncentráciu s trio výrobkami z juhoamerických rastlín. Semienka guarany obsahujú približne 4-násobne viac kofeínu ako kávové zrná. Korene rastliny maca obsahujú rôzne živiny, ako sú mastné kyseliny a aminokyseliny. Flavonoid kvercetín, ktorý sa nachádza v zelenine a ovocí, napríklad v paradajkách, lesných plodoch a brokolici.
   • Rozpustite obsah 1 vrecúška v 500 ml vody na hypotonický alebo v 400 ml na izotonický nápoj počas športu alebo cvičenia.

   Zloženie

   Zloženie: Maltodextrín, dextróza, fruktóza, kyselina (kyselina citrónová), aróma, citran tridraselný, regulátor kyslosti (citran trisodný), guarana (rozpustný suchý extrakt; obsahuje 24 % kofeínu), vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, soľ, uhličitan horečnatý, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, palmový olej, výťažok z koreňa peruánskej žeruchy (Maca) (0,12%), farbivo (beta-karotén (E160a)), quercetín (0,045%), sladidlo (sukralóza), vitamín D (cholecalciferol).

    

   Výživová hodnota

    

    

   Na 100 g

   Na porciu 
   25 g

   Energia (kcal)

    359 kcal 

    90 kcal

   Energia (kJ) 

    1526 kJ 

    382 kJ

   Tuky

    0,5 g 

    0,12 g

   z toho saturovaných 

    < 0,1 g  

    0 g

   Sacharidy  

    85 g 

    21 g

   z toho cukrov   

    43,5 g 

    11 g

   Vláknina 

    0 g 

    0 g

   Proteíny 

    < 0,1 g 

    0 g

   Soľ 

    1,95 g   

    0,50  g

    

    RVH v %

    RVH v %

    Draslík

    1209 mg  60

    302 mg     15

    Vápnik

    488 mg   61

    122 mg     15

    Horčík

    227 mg   60

    56 mg      15

    Vitamin D 

    3  μg     60

    0,75 μg   15

   *Referenčná výživová hodnota, RVH

   Kľúčové vlastnosti

   • Rýchlo pôsobiaci a osviežujúci, určený na užívanie počas alebo po cvičení ako náhrada tekutín a energetická podpora.
   • Nasýtený účinnými prísadami a kľúčovými elektrolytmi.
   • Najúčinnejší, ak sa užíva spolu s ostatnými výrobkami XS Sports.

   Použitie

   Rozpustite obsah 1 vrecúška v 500 ml vody na hypotonický alebo v 400 ml na izotonický nápoj. Konzumujte počas alebo po ukončení tréningu. 

   1 vrecúško obsahuje 60 mg kofeínu.

   Nevhodný pre tehotné ženy a deti. Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.