Množstvo:

  Výkonný elektrický vysokorýchlostný mixér Nutrilite uľahčuje prípravu výživných smoothies, koktailov, dipov a ďalších pokrmov rýchlo a pohodlne.

   

  Čo vám to prinesie

  • Vďaka puzdru z nehrdzavejúcej ocele a energeticky účinnému motoru*, ktorý dosahuje až 28 000 otáčok za minútu, doplní vašu kuchyňu o štýlový a výkonný nástroj.
  • Sklenenú nádobu s objemom 1,8 litra s reliéfnou stupnicou, z ktorej do potravín neunikajú chemikálie ani mikroplasty.
  • Vďaka 3 prednastaveným programom (drvenie ľadu, smoothie, interval), pulznému a plynulému ovládaniu otáčok splní všetky vaše potreby mixovania.
  • Možnosť rozmixovať viacero prísad –vrátane rastlinného proteínu Nutrilite All Plant Protein alebo vlákniny v prášku – do lahodných kokteilov alebo zdravých potravín, ako je napríklad humus.
  • S pohárom Blend & Go z Tritanu, ktorý je odolný, ľahký a ľahko sa čistí a prenáša, podporí váš aktívny životný štýl na cestách.

  * Mixér a jeho motor poskytujú režimy vypnutia a pohotovostného režimu, ktoré neprekračujú platné požiadavky na spotrebu energie podľa smernice o “ekodizajne” 209/125/ES.

  Prečo by sa vám mal páčiť

  Elektrický vysokorýchlostný mixér Nutrilite je štýlový a výkonný kuchynský nástroj, ktorý podporuje vaše ambície v oblasti zdravej výživy.

  Je vybavený výkonným motorom s príkonom 1 200 W, ktorý ponúka rýchlosť mixovania až 28 000 otáčok za minútu a tri prednastavené programy (drvenie ľadu, príprava smoothie alebo interval), ako aj pulzné a plynulé nastavenie otáčok.

  A vďaka ľahkému a prenosnému poháru Blend & Go, ktorý sa dodáva s vlastným mixovacím podstavcom so 4 ostrými nožovými čepeľami z nehrdzavejúcej ocele a viečkom na pitie, predstavuje skvelý spôsob, ako podporiť aktívny životný štýl na cestách.

  Elektrický vysokorýchlostný mixér Nutrilite predáva výhradne spoločnosť Nutrilite.

  Fakty pre vás

  • 3 prednastavené programy (drvenie ľadu, smoothie, interval), ako aj pulzná a plynulá regulácia otáčok.
  • Všetky diely sú vhodné na umývanie v umývačke riadu, okrem súpravy nožov a podstavca z nehrdzavejúcej ocele.
  • Motor s výkonom 1200 W dosahuje až 28 000 otáčok za minútu. 

  Hlavné vlastnosti

  Vysokokvalitné materiály a diely: Čepele z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele poskytujú skvelé výsledky mixovania, zatiaľ čo odolná sklenená nádoba zabraňuje úniku chemikálií a mikroplastov do potravín. Vďaka protišmykovým nožičkám a samočistiacim funkciám je jeho používanie bezpečné a jednoduché.

  Výkonný motor, súprava 8 nožových čepelí a bohatá ponuka funkcií (vrátane drvenia ľadu, smoothie a intervalov) zaručujú, že mixér si poradí s rôznymi prísadami a receptami vrátane smoothie, koktailov, dipov, omáčok, polievok a pyré.

  Pohár Blend & Go vyrobený z Tritanu bez obsahu BPA je ľahký, robustný a prenosný a dodáva sa s vlastným mixovacím podstavcom a súpravou 4 nožových čepelí, vďaka čomu môžete ľahko zaradiť výživné a chutné rozmixované smoothies do aktívneho životného štýlu na cestách.

  Ako sa používa

  • Pred prvým použitím si dôkladne prečítajte návod na použitie a počas používania postupujte podľa pokynov.
  • Vybratie súpravy nožov pomocou nástroja z nádoby si vyžaduje určitú silu. Vzhľadom na výkon elektrického vysokorýchlostného mixéra Nutrilite je dôležité, aby bola súprava nožov pevne pripevnená k sklenenej nádobe, a predišlo sa tým prípadnému vytekaniu. Po vyčistení/pred použitím sa uistite, že súprava nožov tesne prilieha.
  • Sklenená nádoba sa do podstavca mixéra ľahko vkladá a netreba ňou krútiť ani otáčať –, je ergonomicky navrhnutá tak, aby sa ľahko používala pre ľavákov aj pravákov.
  • Pohár Blend & Go sa do podstavca mixéra ľahko vkladá a netreba ho otáčať ani krútiť. Počas mixovania ho jemne zatlačte.
  • Všetky diely okrem súprav nožov a podstavca možno umývať v umývačke riadu.

  Technické informácie

  Hmotnosť:

  • Podstavec elektrického vysokorýchlostného mixéra Nutrilite + sklenená nádoba:  približne 3,9 kg
  • Pohár Blend & Go: približne 0,3 kg
  • Nástroj na otváranie nožov: 40 g

  Rozmery:

  • Elektrický vysokorýchlostný mixér Nutrilite so sklenenou nádobou: 20 (D) x 17,5 (Š) x 43,4 (V) cm
  • Pohár Blend & Go: 24,5 (V) x 7 (Š) cm

  Súpravy nožov mixéra a pohár Blend & Go Cup sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele (potravinárska trieda SUS420).

  Hladina hluku:
  Pri maximálnej rýchlosti je hladina hluku nižšia ako 90 dB. Keď stojíte 1 meter od výrobku, hladina hluku v pozadí je nižšia ako 65 dB.

  Objem:
  Mixovacia nádoba: 1,8 litra
  Pohár Blend & Go 0,6 litra

  Dĺžka napájacieho kábla je približne 1 meter.