Množstvo:

  Množstvo:

   Nutrilite Lecithin E (Lecitín E) je výživovým doplnkom s obsahom vitamínu E a lecitínu. Tento výrobok je vynikajúcou kombináciou vitamínu E (z prírodných zdrojov) a lecitínu. Tablety majú príjemnú chuť a sú osladené medom a prichutené svätojánskym chlebom. Vhodný pre vegetariánov.

   Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, kým lecitín je prírodný emulgátor mastných látok.

   • Obsahuje prírodný lecitín zo sójových bôbov a vitamín E z rastlinných olejov.
   • Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
   • Poskytuje antioxidačnú ochranu vďaka účinkom (v tukoch rozpustného) vitamínu E.
   • Žuvacie tablety sa deťom ľahko užívajú a sú vhodné aj pre dospelých, ktorí majú problém s prehĺtaním tabliet.
   • Sladené a dochutené medom a svätojánskym chlebom.
   • Bez pridania umelých sladidiel, farbív, príchutí a konzervačných látok.
    
   PRIEMERNÝ OBSAH   V 1 TABLETE  %RVH*
   Vitamín E 20 mg 167
   Lecitín 290 mg **

   *Referenčná výživová hodnota
   **Referenčná výživová hodnota nie je stanovená
    

   ZLOŽENIE: sójový lecitín 31 %, izolát sójovej bielkoviny 24 %, med 16 %, dextróza, jantaran kyseliny D-alfa-tokoferolovej, kukuričný škrob, koncentrát z rohovníka (Ceratonia siliqua), protihrudkujúce látky (fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), stabilizátor (mikrokryštalická celulóza), prírodné príchute (zeler, jačmeň).

   • Každý, kto sa pravidelne nestravuje (alebo nemá čas alebo chuť jesť) jedlá s obsahom vitamínu E, napríklad rastlinné oleje, orechy, semená, pšeničné klíčky a sóju.
   • Každý, kto má záujem o zvýšenú antioxidačnú ochranu pred voľnými radikálmi, napríklad ľudia, ktorí majú náročný a stresujúci životný štýl alebo žijú v oblastiach so znečisteným životným prostredím.
   • Každý, kto chce užívať výživové doplnky bez umelých príchutí, farbív a konzervačných látok.

   Odporúčané dávkovanie

   Deti od 4-10 rokov pol tablety obdeň, 11-14 rokov a tehotné ženy 1 tabletu obdeň, dospievajúci a dospelí 1 tabletu denne, rozžujte, najlepšie počas jedla.

   Odporúčanie

   Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Fľaštičku dôkladne uzatvárajte. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.