Zaregistrujte se ako zákazník teraz a získajte 12% cenové zvýhodnenie na všetky výrobky a ušetřete 5 EUR na prvú objednávku*!
*Každý zákazník, ktorý sa zaregistruje od 1. decembra 2021 do 31. januára 2022 a jeho prvá objednávka bude v hodnote nad 50 EUR vr. DPH, získa cenové zvýhodnenie 5 EUR. Objednávka musí byť zadaná 5 dní po registrácii.

Množstvo:

  L.O.C™ Univerzálny čistiaci prostriedok, prvý biologicky rozložiteľný priemyselne vyrobený čistiaci prostriedok pre domácnosť*, bez námahy odstraňuje nečistoty a mastnotu a vašu domácnosť zanecháva hygienicky čistú.

  Prečo sa vám bude páčiť...

  Udržať si čistú a zdravotne nezávadnú domácnosť ešte nikdy nebolo pre nás a naše rodiny tak dôležité ako teraz.  Vďaka L.O.C. Univerzálnemu čistiacemu prostriedku nemôže byť udržiavanie si absolútne čistej domácnosti jednoduchšie.  Tento účinný viacúčelový čistiaci prostriedok si bez problémov poradí so zažranou špinou a nečistotami na všetkých umývateľných povrchoch a postará sa o to, aby bola vaša domácnosť žiarivo čistá a voňavá.  Môžete si byť istí, že v domácnosti nepoužívate žiadne škodlivé látky, pretože L.O.C. Univerzálny čistiaci prostriedok pozostáva z prísad z prírodných zdrojov a neobsahuje fosfáty, agresívne kyseliny ani chlór.  Plus, je biologicky rozložiteľný.

   

  Užitočné tipy...

  • Jednoduché čistenie bez šmúh s účinnými prísadami z prírodných zdrojov.  
  • Obsahuje systém BIOQUEST FORMULA™ spoločnosti Amway zostavený z vysoko aktívnych zložiek, ktoré nie sú škodlivé voči životnému prostrediu.  
  • Môžete ho použiť na všetky umývateľné povrchy.
  • Netreba oplachovať. Stačí umyť a je to hotovo.
  • Tento bezpečný čistiaci prípravok pomáha rodinám už viac ako 50 rokov.

  Použitie:

  • Do vedierka s 5 litrami vody pridajte 30 ml L.O.C Viacúčelového čistiaceho prípravku.  
  • Povrchy umyte a nechajte uschnúť. Netreba oplachovať.
  • Na čistenie menších plôch pomocou rozprašovača rozmiešajte 50 ml L.O.C. Viacúčelového čistiaceho prostriedku v 450 ml vody v Amway Pružnej fľaši s pištoľovým rozprašovačom.  Zvlhčite povrchy a utrite do sucha.  Netreba oplachovať, ale čistiaci roztok v spreji nezabudnite spotrebovať do 30 dní od namiešania.   
  • Tento univerzálny čistiaci prostriedok môžete používať aj na hygienické umývanie rúk.  Stačí ho použiť neriedený a potom si opláchnuť ruky. 

  * Úplná formulácia L.O.C. Univerzálny čistiaci prostriedok je biologicky rozložiteľný prípravok na základe testovania na biologický rozklad a nielen na povrchové látky podľa požiadaviek EU. 

  Na základe štúdie Verify markets z roku 2021.

  Pre účely tvrdenia je pojem biologicky rozložiteľný definovaný ako: schopnosť materiálov rozkladať sa na materiály nachádzajúce sa v prírode - vo vode, CO2 a mineráloch pri vystavení sa slnečným lúčom, vode a mikróbom.

  Názov prísady CAS # Názov
  Water 7732-18-5 Voda
  Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Aniónová povrchovo aktívna látka (surfaktant)
  C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Neiónová povchovo aktívna látka (surfaktant)
  Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfotérna povrchovo aktívna látka (surfaktant)
  Sodium Chloride 7647-14-5 Kuchynská soľ
  Citric Acid 77-92-9 Organická kyselina (kontrola pH)
  Fragrance Proprietary - see IFRAorg.org Parfum
  Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Konzervačná prísada
  Methylisothiazolinone 2682-20-4 Konzervačná prísada

  UPOZORNENIE. Spôsobuje vážne poškodenie očí. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí.