Množstvo:

  Množstvo:

   Satinique™ Vyhladzujúci šampón s hydratačným účinkom obnovuje hydratáciu vlasov a zjemňuje ich od korienkov až po končeky.

   Prečo sa vám bude páčiť...

   Počasie, okolité prostredie, úprava účesu pomocou teplého vzduchu a chemické ošetrenie môžu ovplyvňovať kvalitu vašich vlasov, spôsobiť stratu hydratácie, skomplikovať úpravu účesu a udržanie si hladkého vzhľadu.

   Satinique Vyhladzujúci šampón s hydratačným účinkom vám príde na pomoc s vybranými rastlinnými prísadami a živinami na zachovanie hydratácie už aj po jednom umytí.

   Súčasťou zloženia je olej zo semien orecha KuKui, známy svojimi omladzujúcimi a vyhladzujúcimi vlastnosťami, ktorý napomáha zvýšenej elasticite vlasov a budete ich tak mať znovu pod kontrolou.  Provitamín B5 vlasy ďalej zvlhčuje, hydratuje a čo je dôležité, chráni ich pred agresívnymi vplyvmi okolitého prostredia a zároveň im dodáva oslnivý lesk.  Vmasírujte dostatočné množstvo do mokrých vlasov a vytvorte tak bohatú penu a opláchnite.  Vyhladzujúcu starostlivosť ukončite so Satinique Vyhladzujúcim kondicionérom s hydratačným účinkom a budete sa tešiť z hladkých, lesklých a hodvábnych vlasov.
    
    

   Užitočné tipy...

   • Využíva náš exkluzívny komplex ENERJUVE™ patentovaný v USA, čo je kladne nabitý komplex lipidov, kreatínu a kyseliny 18-MEA, ktorý preniká jadrom vlasu, viaže sa na poškodené oblasti a obnovuje silu vlasu.  
   • Obnovuje lesk a pružnosť vlasov a to vďaka vyživujúcej a vyhladzujúcej kombinácii oleja z orechov kukui a provitamínu B5.
   • Čistá vôňa priezračnej vody s tónmi hrušky, zeleného jablka, ruží a pižma.
   • Na suché a matné vlasy
   • Šetrný k pokožke hlavy a vlasom a hodí sa tak na každodenné použitie.
   • Následne použite Satinique Vyhladzujúci kondicionér s hydratačným účinkom 

   Vedci značky Satinique™ skombinovali svoje znalosti v oblasti živín a krásy, aby pripravili inovatívne prísady pre zdravie vlasov a spojili ich so starostlivo vyberanými rastlinnými prísadami a nutrientami. Vyhladzujúce výrobky s hydratačným účinkom (Smooth Moisture) obsahujú starostlivo vytvorenú zmes oleja z orecha Kukui, známeho svojimi omladzujúcimi a upokojujúcimi účinkami, aby vracal vlasom lesk a elasticitu, a provitamínu B5, živiny, ktorá sa nachádza v prírode a hydratuje, dopĺňa úroveň hydratácie, chráni a dodáva vlasovým vláknam lesk. Tieto aktívne prísady dopĺňa náš exkluzívny ENERJUVE™ komplex, ktorý vracia vlasom ich prirodzený zdravý vzhľad.

   • Naneste šampón na vlhké vlasy, vytvorte penu a opláchnite.
   • Po šampóne naneste kondicionér a rovnomerne ho rozotrite do vlasov, potom jemne opláchnite.
   • Dostatočne jemné na každodenné použitie.