image/jpeg;;;Fialko Nu 1.JPG

Biatlonisti Paulína Fialková a Tomáš Hasilla, nové tváre značky NUTRILITE

Slovenskí biatlonisti Paulína Fialková a Tomáš Hasilla sú novými členmi Teamu NUTRILITE. Mladé nádeje slovenského biatlonu sa tak stali ďaľšími z ambasadorov značky NUTRILITE.

„Ja som sa dozvedela o Amway že podporujú profesionálnych športovcov, pozrela som si webovú stránku a našla množstvo produktov, ktoré by sa hodili k životospráve športovca. Počula som, že produkty sú kvalitné, bez zbytočných chemických látok a preto som neváhala pustiť sa do spolupráce,“ hovorí Paulína Fialková.

„U mňa je zdravá výživa dôležitou súčasťou prípravy a zaujímam sa o veci a doplnky okolo zdravia. Bol som celkom prekvapený sortimentom firmy, hlavne ma zaujalo akým spôsobom sa doplnky vyrábajú, a že nepridávajú chemické a umelo vyrobené prísady. To je podľa mňa veľké plus proti ostatným výrobcom, čo tvrdia, že ponúkajú zdravú výživu,“ vysvetľuje dôvody pre spoluprácu s NUTRILITE Tomáš Hasilla.

Paulína Fialková sa narodila v roku 1992 v Brezne. Na konte má napríklad 4. miesto z MS juniorov a 10. miesto z ME juniorov vo vytrvalostných disciplínach. Paulína je taktiež dvojnásobná majsterka sveta v letnom biatlone. V marci 2014 skončila desiata v šprinte v pretekoch Svetového pohára v Kontiolahti a v decembri 2013 bola členkou šiestej štafety slovenských biatlonistiek na SP v Hochfilzene.

image/jpeg;;;Hasilla Nu 1.JPG

Tomáš Hasilla sa narodil v roku 1990 v Brezne a medzi jeho najväčšie úspechy patrí 5. miesto na Majstrovstvách Európy alebo druhé miesto z Majstrovstiev sveta v letnom biatlone. V sezóne 2013/2014 bodoval v najlepšej štyridsiatke vo Svetovom pohári a blyskol sa aj ďalšími veľmi dobrými výkonmi v štafetách.

 "Tomáš Hasilla a Paulína Fialková majú veľkú perspektívu a sú predstaviteľmi novej generácie v úspešnom športe na Slovensku, v biatlone. Obaja majú za sebou v mladom veku Olympijské hry. Štartovali v Soči 2014 a veríme, že ich vek a výsledková perspektíva im dáva príležitosť zúčastniť sa aj na dvoch nasledujúcich olympiádach v rokoch 2018 a 2022,“ hovorí Ivor Lehoťan, viceprezident Medzinárodnej biatlonovej únie a viceprezident Slovenského zväzu biatlonu.

„Obaja sú cieľavedomí a skromní športovci, biatlon majú hlboko v srdci. Všetci v slovenskom biatlone veríme, že budú dobrými propagátormi Nutrilite v budúcnosti," dodává Ivor Lehoťan.