ARTISTRY Dekoratívna kozmetika

ARTISTRY Dekoratívna kozmetika

Luxusné zloženia na rastlinnej báze obohatené našimi znalosťami ohľadom starostlivosti o pleť dodávajú ARTISTRY Dekoratívnej kozmetike optimálne prevedenie. Využitím pokrokových znalostí ARTISTRY ohľadom typov ženskej pleti, spolu s analýzami odborníkov o módnych trendoch a najnovších novinkách módy, pomáha ARTISTRY Dekoratívna kozmetika ženám realizovať ich víziu osobnej krásy.

image/jpeg;;;Colors that beautify.jpg

Farby, ktoré krášlia, zdôrazňujú a identifikujú

Pravda v kráse: dekoratívna kozmetika ARTISTRY patrí na vrchol modernej dekoratívnej kozmetiky kvôli svojim patentovaným technológiám a luxusným prísadám, ktoré chránia, podporujú a vylepšujú vašu individuálnu krásu. Dekoratívna kozmetika ARTISTRY je pre dámy, ktoré sa neboja vytvárať si svoje vlastné jedinečné spôsoby líčenia. Či už pôjde o večerné líčenie, pracovné alebo klasické denné líčenie, dekoratívna kozmetika ARTISTRY má všetko potrebné pre to, aby ste vyzerali prirodzene alebo výrazne. Jemné alebo intenzívne odtiene - púdre sú zamatové, rúže krémové, príjemné a vyživujúce. Naše znalosti o typoch a tónoch pleti nám dávajú priestor na to, aby dekoratívna kozmetika ARTISTRY ponúkla neporovnateľné možnosti splnenia individuálnych potrieb, nech ste ktokoľvek a nech žijete kdekoľvek. Keď sa to všetko spolu zráta, dekoratívna kozmetika ARTISTRY ponúka farebné kombinácie v množstve príťažlivých odtieňov, moderného zloženia s najjemnejšími prísadami.

Dekoratívna kozmetika ARTISTRY prináša súzvuk prírody a vedy vo svojich podkladových prípravkoch, ktoré obsahujú rastlinné extrakty ošetrujúce pleť. Dekoratívna kozmetika ARTISTRY je svetom sama o sebe, lebo každých 6 mesiacov prináša vlastnú limitovanú kolekciu vybraných výrobkov dekoratívnej kozmetiky, vždy tých najmódnejších odtieňov, inovatívne prípravky s exkluzívnym a jedinečným dizajnom obalov v súlade s najnovšími trendami každej sezóny. Za týmito limitovanými kolekciami dekoratívnej kozmetiky ARTISTRY vždy stojí medzinárodne uznávaný vizážista, ktorý sleduje najnovšie trendy v oblasti líčenia a elegantných farebných paliet.

Svieža perspektíva v osobnom živote.

image/png;;;the science of beautiful color.png

Veda a krásne farby

Rovnako, ako je to pri výrobkových radoch starostlivosti o pleť, aj dekoratívna kozmetika ARTISTRY je vyvíjaná a skúmaná naším tímov vedcov, ktorí pôsobia na mnohých miestach na svete. Naša Hydrolipidová matrica (HLM) a technológia Ideal Shade využívajú rovnaké komplexy ako naša vynikajúca kozmetika starostlivosti o pleť, takže aj použitím líčidiel svoju pleť luxusne ošetríte a zdokonalíte. Napríklad náš Finishing Complex (Ukončovací komplex) : je inovatívnou kombináciou mikronizovaných čiastočiek púdru a prísad ošetrujúcich povrch pleti, vyvinutý pomocou klinického testovania, takže dlhotrvácne vynikajúce výsledky sú zaručené. Pretože tam, kde sa stretne príroda a laboratórne štandardy svetovej úrovne, dá sa získať nový spôsob, ako sa prezentovať - dokonale zvýrazniť svoju jedinečnú krásu.

image/jpeg;;;brand_page_mascara.jpg

Získajte viditeľne výraznejšie riasy

Nová ARTISTRY SIGNATURE EYES Maskara na zväčšenie objemu

Prináša OKAMŽITÚ INŠPIRÁCIU!

 

Prvá maskara od značky ARTISTRY, ktorá intenzívne zväčšuje objem rias.

Dodá riasam na objeme a pohľadu na hĺbke.

Doprajte si o 600 % objemnejšie riasy, ktoré pôsobia hustejšie a výraznejšie.

Zloženie vyvinuté s použitím revolučnej technológie FullFX s obsahom zahusťujúcich polymérov a sýtych pigmentov obalí každú riasu a dodá očiam hlboký výraz.

Kefka MagnaBoost s unikátnym dizajnom je vytvorená tak, aby zachytila optimálne množstvo maskary potrebné na dosiahnutie dramatického efektu.

Dostupná v čiernom odtieni.

Tip: Aby vaše oči pôsobili ešte výraznejšie, dotvorte získaný efekt aplikáciou ARTISTRY SIGNATURE EYES Tekutých očných liniek v čiernom alebo hnedom odtieni.

image/jpeg;;;brand_page_eyeliner.jpg

Presná aplikácia, dokonalá precíznosť

 

Prichádza v podobe nových ARTISTRY SIGNATURE EYES Tekutých očných liniek!

 

Svojím zložením dodávajú lesk a vďaka jednoduchej aplikácii okamžite zvýraznia oči.

Prietokový systém s tvarovaným aplikátorom zachytí len potrebné množstvo prípravku, čím umožňuje presné a rovnomerné nanášanie.

Vyznačujú sa bohatým zložením s intenzívnym účinkom, ktorý možno regulovať od prirodzeného po mimoriadne výrazný. Okamžite zvýraznia oči spôsobom vhodným na každú príležitosť.

Nerozmazávajú sa, sú vodeodolné a vydržia celý deň.

Dostupné v dvoch odtieňoch, čiernom a hnedom.