ARTISTRY™ Obnovujúce sérum na 14 nocí z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť

 • Vedecké pozadie
 • 7 úhlavných nepriateľov pleti
 • Kľúčové zložky a technológia
 • Vlastnosti a výsledky
 • Odporúčané použitie

Vedecké pozadie

Značka ARTISTRY bola vždy hlavným predmetom výskumu v oblasti krásy a ARTISTRY™ Obnovujúce sérum na 14 nocí z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť je jedinečné v boji proti starnutiu pleti. Prípravok nielen účinne zmierňuje viditeľné prejavy starnutia počas dvojtýždňového ošetrenia, ale prináša tiež výsledky porovnateľné s profesionálnou fotorejuvenizáciou pleti* v pohodlí vášho domova. Účinkuje o 75 % rýchlejšie v porovnaní s prirodzenou regeneráciou pokožky, čím si vaša pleť udržiava mladistvý vzhľad.


* Fotorejuvenizácia pleti je profesionálne ošetrenie využívajúce technológiu pulzného svetla, ktorá upravuje povrch pokožky tak, aby sa dosiahlo rovnomerné sfarbenie a mladistvý vzhľad. Hoci výsledky fotorejuvenizácie sú vynikajúce, môžu ju vykonávať výlučne školení profesionáli v zdravotníckom  zariadení. Okrem toho je takéto ošetrenie relatívne finančne náročné a vyžaduje si niekoľkonásobné opakovanie, kým sa dostavia želané výsledky.

ARTISTRY Obnovujúce sérum na 14  nocí z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť je cenovo dostupné, pričom želané výsledky môžete dosiahnuť v pohodlí vášho domova, v čase, keď vám to práve vyhovuje.

7 úhlavných nepriateľov pleti

Dokázalo sa, že ARTISTRY™ Obnovujúce sérum na 14 nocí z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť môže pomôcť vašej pleti zotaviť sa z útoku 7 úhlavných nepriateľov pleti”, ktorými sú:

UV žiarenie
Klimatické zmeny, ako sú vietor a chlad
Životné návyky, ako napríklad fajčenie alebo stres
Vnútorné faktory, vrátane celkového zdravotného stavu
 Výživa
Starnutie
Nesprávna starostlivosť o pleť

Kľúčové zložky a technológia

Sprevádzané 10-timi rokmi prelomového výskumu v oblasti DNA, ARTISTRY Obnovujúce sérum na 14 nocí z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť stavia na úspechu svojho predchodcu, ARTISTRY™ TIME DEFIANCE™ Intenzívneho séra s obnovovacím účinkom.

Pokrokový Deep Night Action 7 Complex obsahuje množstvo účinných kľúčových zložiek s trojicou nových regeneračných účinkov, ktoré prinášajú 7 viditeľných výsledkov dokázaných klinickým a spotrebiteľským testovaním.


7 stupňov regenerácie pleti:

 1. Oprava na bunkovej úrovni, ktorej výsledkom je mladšie a zdravšie vyzerajúca pleť
 2. Obnova medzibunkovej hmoty, ktorá má za následok zníženie viditeľnosti jemných liniek a vrások
 3. Upokojenie poškodenej pleti
 4. Zvýraznenie jasu a žiarivosti
 5. Podpora prirodzenej hydratačnej schopnosti pokožky
 6. Podpora tvorby nových buniek pokožky, čím dochádza k zjemneniu pleti
 7. Predchádzanie poškodeniam, ktoré vznikajú v dôsledku nepriaznivých vplyvov životného prostredia a vedú k prejavom starnutia

 

ARTISTRY Obnovujúce sérum na 14 nocí z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť je klinicky testované, a prináša dokázateľne skvelé výsledky.

Obsahuje účinné zložky, ktoré pomáhajú pri regenerácii pokožky:

špeciálny distribučný systém Ultrasomes©
výťažky z koreňa sladkého drievka
výťažky z listov Alpínie
výťažky zo slnečnicových semien
výťažky z rozmarínu
výťažky z ovsených vločiek
výťažky z citróna a uhorky

 

Upokojujúci systém na báze sladkého drievka stabilizuje zloženie výrobku a umožňuje jeho použitie aj na citlivú pleť.

Vlastnosti a výsledky

Hoci výrobok bol navrhnutý tak, aby sa jeho účinky prejavili po 14-tich dňoch, výsledky môžu byť viditeľné aj skôr. Aplikácia prípravku na noc urýchľuje tento proces, pretože oprava poškodení, ku ktorým došlo cez deň, je najefektívnejšia počas spánku.

Klinickým testovaním ARTISTRY™ Obnovujúceho séra na 14 nocí z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť sa potvrdili tieto výsledky:

 • o 75 % rýchlejšia regenerácia buniek pokožky v porovnaní s prirodzeným procesom regenerácie
 • 99% zníženie viditeľnosti jemných liniek
 • o 261 %  žiarivejšia pleť
 • o 98 % hydratovanejšia pokožka po 14-tich dňoch
 • 83% jemnejšia pleť podľa vyjadrení účastníkov prieskumu
 • výsledky ukázali, že účastníci cítili, že ich pleť je na 71 % chránená proti nepriaznivým vplyvom životného prostredia

Odporúčané použitie

Prípravok bol vytvorený tak, aby sa používal tri až štyrikrát ročne pri zmenách ročných období alebo pri významných životných udalostiach sprevádzaných napríklad narodením dieťaťa, sťahovaním alebo začiatkom novej kariéry.

Počas zaužívaného nočného ošetrenia si pleť vyčistite čistiacim prípravkom značky ARTISTRY podľa vášho výberu a naneste tonikum rovnomennej značky. Na takto vyčistenú pleť aplikujte obsah jednej pumpičky ARTISTRY Obnovujúceho séra na 14 nocí a jemne ho rozotrite po tvári, krku a chrbáte rúk pohybom smerom nahor. Ošetrenie zakončite nanesením nočného prípravku značky ARTISTRY.

Počas dvojtýždňového cyklu môžete pokračovať v aplikácii prípravkov značky ARTISTRY, ktoré bežne používate, s výnimkou nasledujúcich: ARTISTRY™ essentials Alfa hydroxy sérum plus, ARTISTRY TIME DEFIANCE™ Pleťové mlieko s regeneračným účinkom, a z radu Intenzívnej starostlivosti o pleť sú to ARTISTRY Spevňujúce sérum proti vráskam a ARTISTRY Obnovujúci peeling.