image/jpeg;;;ps.jpg

ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém

Po použití ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systému - ktorý sa skladá zo séra, dennej starostlivosti o pleť, nočnej starostlivosti o pleť a starostlivosti o pleť v okolí očí - už po prvom týždni si začnete všímať prejavy mladšie vyzerajúcej pleti.

81 % testovaných žien súhlasilo s tvrdením, že ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém dosiahol mladšie vyzerajúcu pleť už po jednom týždni.

Kolekcia ARTISTRY YOUTH XTEND
 

 

Technológia
 

  • image/jpeg;;;6-1.jpg.
  • image/jpeg;;;6-2.jpg.
  • image/jpeg;;;3.jpg.

.

image/jpeg;;;tab-1-img.jpg

Vďaka tomu, že je extrahovaný z Myrty, kríčkovitej rastliny pôvodom zo Stredomorskej oblasti, je LifeSirt dokázateľne schopný zvýšiť prirodzenú produkciu proteínu až o neuveriteľných 280% (na základe invitro výskumu génovej expresie).

.

image/jpeg;;;tab-2-img.jpg

Exkluzívny pre ARTISTRY - Peptid Micro-X6 pozostáva zo šiestich aminokyselín, o ktorých sa potvrdilo, že dokážu podporiť aktivitu kolagénu v pleti.  Zvýšená kolagénová aktivita pomáha znížiť viditeľnosť jemných liniek a vrások.

.

image/jpeg;;;tab-3-img.jpg

V Afrike je strom baobab známy ako "strom života", pretože jeho ovocie je bohaté na antioxidanty a hydratujúce živiny.  Extrakt ovocia afrického baobabu má vyživujúce, hydratačné a upokojujúce účinky, a tým chráni a zachováva váš mladistvý vzhľad.     

image/jpeg;;;fragrance.jpg

 

Vôňa

 

Moderný prístup ku klasickej vôni kozmetických prípravkov

Je ľahká a čistá, jedinečná a exkluzívna, obsahuje zmes hebkej magnólie, jemnej ruže, oroseného jazmínu a zeleného čaju s prímesou stále populárnych citrusov a cédrového dreva. Výnimočná a sebavedomá, prirodzená a zároveň moderná je vôňa ARTISTRY YOUTH XTEND, preto dokonale stelesňuje ženu ARTISTRY.

Značky ARTISTRY™, ARTISTRY™ CREME LUXURY, ARTISTRY™ ESSENTIALS, ARTISTRY SIGNATURE EYES™,  ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™, ARTISTRY YOUTH XTEND™ a ARTISTRY™ KRÁSA V POPREDÍ sú ochrannými známkami spoločnosti Amway.