Power of 5 – časté otázky a odpovede
 

Chcem darovať príspevok na NUTRILITE Little Bits. Komu príspevok darujem?

Váš príspevok bude poskytnutý organizácii CARE prostredníctvom systému spoločnosti ammado so sídlom v Zugu vo Švajčiarsku. CARE použije Váš príspevok na distribúciu výrobkov NUTRILITE Little Bits deťom trpiacim podvýživou. Cieľom je rozšíriť túto podporu do 15 krajín sveta do roku 2016.

Prečo ide môj príspevok cez ďalšiu spoločnosť?

Spoločnosť ammado poskytuje podporu organizácii CARE vo vyberaní príspevkov na celom svete, a to aj v krajinách, kde CARE nemá vlastnú kanceláriu.

Ktorej pobočke organizácie CARE bude poskytnutý môj príspevok?

Ak má CARE pobočku vo Vašej krajine, Váš príspevok bude pripísaný najprv tejto pobočke a potom bude presmerovaný do CARE v USA. V ostatných prípadoch bude pripísaný priamo na účet organizácie CARE v USA.

Môže prispieť kdokoľvek, alebo len VPA a zamestnanci Amway?

Na NUTRILITE Little Bits môže prispieť každý a pomôcť tak v boji s detskou podvýživou.

Získá CARE celý môj príspevok?

ammado si za služby spojené s výberom príspevkov účtuje 5% z každej dotácie. Ďalšie poplatky môžu byť spojené s použitím kreditnej karty.

Je možné odpočítať si môj príspevok z daní?

Váš príspevok organizaci CARE môže byť daňovo odčítateľný na základe zákonov vo Vašej krajine. Pre viac informácií sa prosím obraťte na Vášho daňového poradcu.

 

Upozornenie

Po kliknutí na "Prispejte" budete presmerovaný na stránky ammado. Tieto stránky nie sú pod kontrolou spoločnosti Amway. Nie sme zodpovední za informácie či materiály obsiahnuté na týchto stránkach. Odporúčame prečítať si podmienky ochrany súkromia všetkých webových stránok tretích strán pred zadaním akýchkoľvek osobných dát na týchto stránkach. Spoločnosť Amway nie je žiadnym spôsobom zapojená do procesu transféru príspevkov medzi ammado a CARE. Spoločnosť Amway a jej pobočky nie sú zodpovedné za poplatky spojené s činnosťou ammado či CARE. Príspevky môžu byť odčítané z daní na základe zákonov v konkrétnej krajine. Kontaktujte prosím Vášho daňového poradcu pre viac informácií.