Objavte podmanivú kolekciu vôní AMWAY™

pre ženy a mužov a nájdite si svoju ideálnu vôňu!
VÔNE PRE ŽENY

Romantická, elegantná, vášnivá alebo svieža: rad vôní AMWAY ponúka ženám výber parfumovaných vôd, ktoré sú vhodné pre každú osobnosť, náladu i štýl. Ženské vône ANTICIPATE™, ANCESTRY™ a WISTFUL™ reprezentujú okúzľujúcu zmes tónov vôní - od ženskej po citrusovú, od sladkej po vášnivú, od zmyselnej po tajomnú.   

 

 

 

 

 

 

Rýchle zobrazenie

DUŠA ROMANTICKEJ ŽENSKOSTI

 
Jemný a zmyselný koncept cyklámenu a liči opantá vaše zmysly a dodá vám nádych jemnosti. Zvádza zmesou konvaliniek v kombinácii s ylang-ylang, ktoré sa dostávajú až do srdca vône, kde priťahuje ambrou a práškovým pižmom. Tu je duša ženskosti. Jemný neodolateľný kvetinový románik.

 

 

Rýchle zobrazenie

DUŠA VÁŠNIVEJ ZMYSELNOSTI

 
Zvýraznite vášnivú stránku vašej duše touto orientálnou a bohatou kyticou, kde černice s osviežujúcou bielou fréziou tvoria očarujúce prvky túžby. Náznaky exotického arabského jazmínu a orchidey provokujú, zvádzajú a rozplývajú sa v dotyku santalového dreva a pačuli, aby hypnotizovali zmysly a vzbudili vo vás vášeň. Zahalí vás teplý závan horúcej zmyselnosti.

 

 

Rýchle zobrazenie

PREJAV KLASICKEJ ELEGANCIE

 
Čierne ríbezle, citrón a bergamot vytvárajú harmonickú štruktúru poznačenú tónmi egyptského jazmínu a konvaliniek, ktoré inšpirujú pocit nekonečnej zmyselnosti. Závan bieleho pižma a jantáru v srdci vône vytvára auru pravej elegancie - neodolateľnú i sofistikovanú zároveň. Jednoznačné vyjadrenie dokonalého štýlu.

 

 

Rýchle zobrazenie

SOFISTIKOVANÉ VYJADRENIE ELEGANCIE

 
Svieža vôňa kytice kvetín zvýraznená jemnosťou morského vánku spolu s ľahkosťou vetra narazí na Isla de la Cité a oslobodí vaše zmysly. Broskyňa prepojená s tónmi večer kvitnúceho jazmínu, jemný nádych tuberózy a bieleho pižma navodzujú auru tajomnej elegancie, kým sa túlate po Pont Neuf. Nechajte sa uniesť zmyselnosťou a ľahkosťou. Ste obklopená nádychom sofistikovanej elegancie. Vysoko koncentrovaná: pre dlhodobý pocit zmyselnosti na vašej pokožke.

Rýchle zobrazenie

ŽIARIVÝ A OSVIEŽUJÚCI POCIT POHODY

 
Zmes citróna a nektárinky zasiahne vaše zmysly sviežosťou doplnenou vôňou kytice kvetín frézie a ruže. Zvýraznená práškovým pižmom vás prenesie do sveta príjemnej starostlivosti. Vyskúšajte vynikajúci moderný sprej s vitamínom E a olejom, ktorý vašu pleť zjemňuje, chráni a zároveň ju zanecháva krásne žiarivú. Vychutnajte si pocit osvieženia, pohody a žiarte s WISTFUL Aroma.

 


 

MUŽSKÉ VÔNE

Provotriedna, elegantná alebo športová: Vyberte si, kým dnes chcete byť! Vône OPPORTUNE™ pre mužov používajú rozmanité prísady a tóny, ktoré vám dajú slobodu pri výbere vône, ktorá je naozaj vhodná pre vašu osobnosť.

 

 

 

 

 

Rýchle zobrazenie

PRVOTRIEDNA KVALITA A ROZMANITOSŤ: TO JE VÁŠ ŽIVOT!

 

Horúčava sečuánskeho korenia a mandarínky je zmiernená jazmínom a JUNGLE ESSENCE™ *, ktoré vhodne dopĺňajú intenzívnu vôňu oleja z cédrového dreva, svojím chladom zvýrazňujú vôňu a opantávajú zmysly. Dvojakosť tepla a chladu. Prvotriedne postavenie v súlade s kultúrou a jemnosťou. Výrazne mužská, delikátna a prvotriedna vôňa.

* Obchodná známka V. MANE FILS, Société anonyme.

Rýchle zobrazenie

AKČNOSŤ A ENERGIA: TO JE VÁŠ ŽIVOT!
 

 
Výbuch sviežich citrusových tónov omámi zmysly a v kombinácii s povzbudzujúcimi tónmi výrazného čierneho korenia a jarabiny ponúka esenciu energie. Potom vás rozmarín zavedie k základu tvorenom ambrou a cédrovým drevom, ktoré dodávajú parfumu modernú mužnosť. Kompozícia sviežosti a energie, ktorá vo vás zanechá dojem neuveriteľnej ľahkosti.
 

AKO POUŽÍVAŤ VÔNE

Parfum je vhodné nanášať dva až tri razy denne. Nedá sa očakávať, že jedna aplikácia parfumu vydrží celý deň. V parfumoch sa používajú fixačné látky na udržanie intenzity vône, ktoré udržujú stálosť vôňe a zaisťujú dlhotrvajúci účinok parfumu na pokožke.

Parfum je vhodné nanášať na miesta, kde cítite pulz: na vnútornú stranu zápästia a lakťa, pod kolená, na krk alebo pod ušné lalôčky (nie za uši).

Ak vaša pokožka citlivo reaguje na parfum, nastriekajte ju na vreckovku a vložte ju do vrecka alebo do kabelky.

Parfum nevtierajte do pokožky, pretože tým zmeníte jeho charakter. Parfum nastriekajte na pokožku a nechajte ho prirodzene zaschnúť bez toho, aby ste sa jej dotýkali.

Vône striedajte podľa nálady a rôznych príležitostí. Jednu vôňu používajte cez deň a inú zase na večerné príležitosti.

Parfumy počas leta skladujte v chladničke, čím dosiahnete chladivé osviežujúce povzbudenie. Vône vždy skladujte na chladnom a suchom mieste.

 


 

PODPORNÉ MATERIÁLY

 

Prezentácia Vône od Amway