ARTISTRY Intenzívna starostlivosť o pleť

ARTISTRY Intenzívna starostlivosť o pleť inšpirovaná svetovými pokrokovými klinikami starostlivosti o pleť poskytuje alternatívu dermatologického ošetrenia v pohodlí vášho domova. Cielené ošetrenie zamerané na konkrétne príznaky starnutia pleti s využitím zmesi enzýmov a prírodných výťažkov na zjemnenie a obnovu pleti pre dosiahnutie viditeľných výsledkov.

image/png;;;Targeted to produce results.png

Vytvorený tak, aby prinášal výsledky

Inšpirovaný najlepšími dermatologickými klinikami sveta - tak vznikol rad Intenzívnej starostlivosti o pleť - vytvorlili ho vedci hľadajúci skutočne efektívnu alternatívu k profesionálnemu ošetreniu pleti. Pohodlné ošetrenie pleti v prostredí domova má za cieľ odstrániť špecifické prejavy starnutia pleti. Náš exkluzívny ARTISTRY Obnovujúci peeling napríklad pracuje s pH pleti, aby ju jemne oživil a obnovil za 8 minút pomocou zmesi enzýmov a prírodných výťažkov, ktoré majú dokázané exfoliačné účinky, pričom nepoškodzujú normálnu hydratačnú bariéru pleti. Dlhotrvajúce účinky proti starnutiu pleti sa dosahujú tým, že pleť znovu získa pevnosť a žiarivosť, zjednotí sa jej tón a jasnosť a zníži sa viditeľnosť vrások. ARTISTRY Intenzívna starostlivosť o pleť poskytuje zrelej pleti viditeľné výsledky.

Hebkejšia, sviežejšia, jemnejšie... to je rad Intenzívnej starostlivosti o pleť!

image/png;;;Clinical research, dermatologist results.png

Klinické štúdie, dermatologické výsledky

ARTISTY Intenzívna starostlivosť o pleť prináša výsledky ošetrenia porovnateľné s výsledkami pri ošetrení profesionálnymi dermatológmi vďaka vedeckému výskumu. Z prísad spomenieme jedinečné proteolytické enzýmy extrahované z húb, olej zo semien šalvie a lipozómy, všetky dôkladne spracované a klinicky testované. Skutočná veda ARTISTRY ponúka viditeľné výsledky pri omladzovaní pleti a dlhodobé účinky proti starnutiu pleti, ktoré vidíte aj cítite.

image/jpeg;;;latest_product.jpg

Spevňujúce sérum proti vráskam

Tento retinolový prípravok novej generácie obsahuje veľmi účinné prísady na podporu pôsobenia kolagénu, sérum je zároveň jemné a šetrné k pleti. Prebúdzate sa s pleťou žiariacou zdravím s výrazne vylepšenou elasticitou a postupne ubúdajúcimi vráskami. Tento výrobok bol vyvinutý v spolupráci s významnou univerzitou zaoberajúcou sa dermatologickým výskumom, je klinicky testovaný a pomáha obnovovať prirodzenú podpornú matricu pleti. Má maximálny účinok práve na miestach, kde je to najviac potrebné vďaka exkluzívnemu cieliacemu Targeting komplexu.

image/png;;;artistry_intensive_skincare_small_picture.png

Obnovujúce sérum na 14 nocí

Intenzívne ošetrenie pleti prinášajúce 7 stupňov regenerácie v podobe 7 regeneračných účinkov už za 14 nocí. Výsledkom je na pohľad hladšia, ošetrená pokožka. Doprajte svojej pleti regeneráciu a mladistvý vzhľad!

Zistite ako