image/png;;;amway3.png

Nízke riziko - Nízka investícia

Nízka počiatočná investícia. 100% záruka spokojnosti na väčšinu výrobkov.
Navyše vás pri budovaní vášho podnikania bude podporovať váš sponzor a ďalší Vlastníci podnikania Amway a pracovníci oddelenia spoločnosti Amway Služby zákazníkom vám radi odpovedia na všetky otázky.

image/png;;;319737.png

Nízke riziko - Amway Záruka spokojnosti

Stojíme si za kvalitou AMWAY™ výrobkov a ručíme za vašu spokojnosť. Amway Záruka spokojnosti zákazníka Na neoznačené výrobky distribuované spoločnosťou Amway sa vzťahuje Amway Záruka spokojnosti zákazníka. Ak nie ste spokojný s výrobkom, prosím, vráťte výrobok alebo jeho nespotrebovanú časť v súlade s Pokynmi pre vrátenie výrobkov. Amway Záruka spokojnosti zákazníka sa nevzťahuje na: a) výrobky, ktoré boli použité na iné účely, ako sú určené pri bežnom domácom použití, b) výrobky, ktoré boli zámerne poškodené alebo nesprávne použité, c) výrobky distribuované spoločnosťou AMWAY, na ktoré je stanovená špeciálna doba vrátenia alebo d) výrobky, na ktoré sa vzťahuje výslovná písomná záruka.

image/png;;;319744.png

Nízke náklady na rozbehnutie vášho vlastného podnikania Amway

Svoje vlastné podnikanie Amway môžete rozbehnúť už za 30 €. Ako nový VPA/PZ+ dostanete Štartovaciu súpravu, ktorá vám pomôže krok za krokom pochopiť podnikanie a využiť výhody Amway Predajného a marketingového plánu. Pri objednávke Štartovacej súpravy si môžete si kúpiť Výrobkové manuály v tlačenej forme za výhodnejšiu cenu 10,80 €. Predovšetkým nezabudnite využiť cenové zvýhodnenie pri prvej objednávke! Viac o vedení podnikania Amway nájdete v  Štartovacej príručke Amway, ktorá je súčasťou Štartovacej súpravy.

ZAČNITE TERAZ!