image/jpeg;;;photo - nr 1.jpg

Vaše odmeny

Ako bude vaše podnikanie rásť, budete mať príležitosť postupovať smerom nahor na vyššie kvalifikačné úrovne a pri každom ďalšom kroku získavať ďalšie odmeny, ocenenia a uznania.

  • image/jpeg;;;1.jpgUsilovná práca by mala byť odmenená
  • image/jpeg;;;2.jpgSnažte sa ešte viac
  • image/jpeg;;;photo - nr 2.2.jpgNajväčšie dobrodružstvo vášho života
  • image/jpeg;;;4.jpgAmway predajný a marketingový plán

Usilovná práca by mala byť odmenená

image/png;;;believes.png

Spoločnosť Amway verí, že práca by mala byť odmenená

Amway Predajný a marketingový plán vás odmeňuje za predaj výrobkov a za pomoc vami sponzorovaným Vlastníkom podnikania Amway pri predaji výrobkov a budovaní ich podnikania. Odmenení môžete byť finančne, formou výletu, dosiahnutou kvalifikáciou a ďalej napríklad:

• Výkonnostnou odmenou z osobného obratu: Amway vypláca výkonnostné odmeny na základe dosiahnutého objemu predaja realizovaného VPA zákazníkom.
• Mesačným a ročným bonusom v rámci Motivačného programu, inými finančnými odmenami a obchodnými prémiami na základe skupinovej výkonnosti.
• Maloobchodnou maržou: rozdiel medzi Predajnou cenou Amway, za ktorú VPA kupuje väčšinu výrobkov Amway a Odporúčanou maloobchodnou cenou, je približne 30%.

Prečítajte si príbehy iných Vlastníkov podnikania Amway

Snažte sa ešte viac

image/png;;;strive2.png

Snažte sa ešte viac

Spoločnosť Amway vás podporuje  pri dosahovaní vašich cieľov. Vaše ciele záležia len a len na vás, nezávisle od toho, či pre vás úspech znamená získanie ďalšieho príjmu pre vás a vašu rodinu, väčší pocit naplnenia, vytvorenie lepších životných podmienok pre vašich blízkych, alebo niečo úplne iné.

Už viac ako 3 miliónom ľudí sme pomohli nájsť cestu k vlastnému úspechu. Oslovil ich neobmedzený potenciál príležitosti, podpora spoločnosti s viac ako 50 ročnou skúsenosťou, celosvetová komunita pripravená ponúknuť podporu a jedinečný plán odmien.

ZAČNITE TERAZ

Najväčšie dobrodružstvo vášho života

image/jpeg;;;photo - nr 2.jpg

Najväčšie dobrodružstvo vášho života

Znova a znova počúvame od ľudí, ktorí dosiahli veľké úspechy v podnikaní Amway, akí sú radi, že sa chopili tejto príležitosti a využili ju v prospech seba a svojej rodiny.

Podnikanie Amway je príležitosť, ako nájsť primeranú rovnováhu medzi vašou prácou a osobným životom a pritom zarobiť niečo navyše a posilňovať si sebadôveru. Výrobky starostlivosti o domácnosť a pre krásu a zdravie, ktoré reprezentujete, sú inovatívne, užitočné a obľúbené zákazníkmi už viac ako polstoročie.

Možno ste sa práve kvôli nim rozhodli stať sa Vlastníkom podnikania Amway. Určite budú aj dôvodom, prečo sa k vám pridajú ďalší ľudia, keď im ich predstavíte a pozvete ich, aby sa stali členmi veľkej rodiny Amway. Nie je to nič zložité. Nevyžaduje to žiadne špeciálne zručnosti alebo znalosti. Nie sú tu žiadne tajomstvá. Amway je príležitosťou pre každého a s trochou pomoci z našej strany a s veľkou dávkou nadšenia a úsilia z vašej strany môžete dosiahnuť úspech.

Nepochybne, na dosiahnutí úspechu treba popracovať.

To, ako ďaleko to dotiahnete, záleží iba na tom, koľko úsilia do toho vložíte. Také je dobrodružstvo s Amway, dosvedčia vám to milióny ľudí. Dúfame, že z neho budete mať takú radosť, ako máme my!

ZAČNITE TERAZ

Amway predajný a marketingový plán

image/png;;;Understanding.png

Základný kameň podnikania

Amway Predajný a marketingový plán odráža pôvodný obchodný koncept vyvinutý zakladateľmi Amway Richom DeVosom a Jayom Van Andelom, ktorí ho uviedli do života pomerne dávno, v roku 1959.

Zakladá sa na priamom predaji a kompenzačnom systéme, ktorý odmeňuje Vlastníkov podnikania Amway výkonnostnými odmenami.

Veľmi dôležité!

Váš výkon má vplyv na váš príjem, nie vaša pozícia. Ak do predaja výrobkov Amway a sponzorovania budete investovať viac času a úsilia ako Vlastník podnikania Amway, ktorý vás do podnikania priviedol, aj vaše finančné odmeny budú vyššie.

Predajný a marketingový plán ponúka spôsob, ako môžu obyčajní ľudia začať podnikať bez toho, aby potrebovali nejaké špeciálne znalosti alebo veľké sumy investičného kapitálu.

Dôkazom toho je fakt, že dnes, viac než polstoročie po založení Amway sa sieť rozrástla na viac ako 3 000 000 Vlastníkov podnikania Amway a spoločnosť nebola nikdy silnejšia.

ZAČNITE TERAZ