S Amway nebudete vo vašom podnikaní nikdy sám. Spoločnosť Amway vám okrem podpory od vášho sponzora poskytuje aj prvotriedne školenia, výrobky, marketing a podporu zákazníka.

A okrem toho, sa na každý výrobok vzťahuje Amway Záruka spokojnosti. V prípade, že vy alebo váš zákazník nie ste úplne spokojní s ktorýmkoľvek výrobkom, môžete nám ho jednoducho vrátiť a my vám vrátime späť peniaze. Bez akýchkoľvek otázok.

Keď sa stanete Vlastníkom podnikania Amway (VPA), budete súčasťou 3 miliónov VPA vo viac ako 80 krajinách sveta.

Takisto budete v kontakte s miestnou skupinou VPA vo vašom okolí, budete jej súčasťou a tá vás bude podporovať, povzbudzovať a radiť vám ohľadom podnikania. Pre vás najdôležitejšou osobou v rámci tejto skupiny je váš sponzor. Pomôže vám začať s podnikaním a poskytne vám pomoc a potrebné školenie.

Vediete si vaše vlastné podnikanie, ale nikdy nie ste sami.

So spoločnosťou Amway po vašom boku dosiahnete vami stanovené ciele!

Starostlivosť o zákazníka: Zamestnanci oddelenia pre pomoc zákazníkom sú vám k dispozícii v prípade akýchkoľvek otázok ohľadom registrácie, obnovenia podnikania, vedenia podnikania alebo o výrobkoch.

Marketing: Na podporu vašej snahy pri predaji výrobkov vám poskytujeme materiály ako DVD, internetové stránky, časopisy a brožúry, ktoré vám pomáhajú pri raste vášho podnikania.

Spracovanie objednávky: Vy predávate výrobky a my máme na starosti všetko ostatné, od spracovania vašej objednávky, vedenia účtov vašich zákazníkov a detaily ohľadom doručenia výrobkov.

Školenie: Jednoduchá a bezplatná forma prostredníctvom internetu. Videá a školenia pod vedením školiteľov sú spôsobom ako sa s vami môžeme podeliť o poznatky pri riadení úspešného podnikania.

Vy si stanovujete ciele. Vy si určujete tempo. My sme tu, aby sme vám pomohli uspieť.

Ciele, ktoré si stanovíte záležia len na vás, nezávisle od toho, či úspech pre vás znamená dodatočný príjem pre vašu rodinu, väčší pocit naplnenia, vytvorenie lepších životných podmienok pre vašich blízkych alebo niečo úplne iné.

Je to vaše podnikanie a vy si ho kontrolujete.

Vo vašom Amway osobnom centre vedenia podnikania si môžete sami riadiť vaše podnikanie, kontrolovať objem predaja, objednávať výrobky a obnoviť si vaše podnikanie.

Výhody