ELENA LACKOVÁ a STANISLAV LACKO

Vlastník Podnikania Amway #5001228

Ste návštevníkom na stránke VPA: http://www.amway.sk/user/jalupeel
Ste návštevníkom stránky Vlastníka Podnikania Amway. Všetky informácie na tejto stránke sprístupnil tento VPA. Pokiaľ si želáte vidieť verejnú stránku Amway, kliknite vyššie.
 
Vitajte vo svete podľa nás najlepšej podnikateľskej príležitosti na svete!

Všetci ľudia túžia po slobode - osobnej, ale aj ekonomickej. Ak patríte medzi tých, čo už uvažovali ako postupne vytvoriť etický mechanizmus schopný generovať príjem aj bez Vás a prestať byť jedinou pohonnou jednotkou, ktorá dnes vytvára Váš príjem, stretnime a pozhovárajme sa. Možno by Amway príležitosť v spojení s unikátnym vzdelávacím systémom mohla byť prostriedkom aj pre Vás.

Pre nás už niekoľko rokov je a radi pomôžeme aj iným, ktorí sú ochotní na sebe trvale pracovať, akceptujú nevyhnutnú zmenu a nie sú natoľko naivní, aby si mysleli, že sloboda sa získava iba tak - bez ochoty sa vzdelávať a pracovať.

Sloboda má vždy svoju cenu, avšak na rozdiel od iných príležitostí si myslíme, že v tej našej dokáže potrebnú cenu zaplatiť ktokoľvek - bez ohľadu na vek, vzdelanie, či pohlavie. Aj tu sa však treba vzdelávať a dokonca aj pracovať!

Hľadáme pár takých ľudí, ktorí sa nesťažujú na okolnosti, ale sú ochotní prevziať zodpovednosť za svoju budúcnosť a začať robiť spomínané veci. S tými budeme v tíme spolupracovať a spoločne víťaziť.

Ak patríte medzi ľudí, ktorí tomuto profilu zodpovedajú, ozvite sa nám na jalupeel@hotmail.sk, alebo na čísle 0944 979 141.
Elena a Stanislav Lackoví

Naše novinky

06-02-2017TRUVIVITY BY NUTRILITE™ Systém
Aj nápoj BEAUTY POWDER DRINK aj BEAUTY SUPPLEMENT Výživový doplnok pre krásu obsahujú patentovaný PhytoCeramide complex* s pšeničnými ceramidmi.
BEAUTY SUPPLEMENT Výživový doplnok pre krásu obsahuje patentovaný PhytoInfuseTM Complex**, ktorý transportuje rastlinné extrakty.Oba výrobky obsahujú vitamín C pochádzajúci z extraktu čerešní Acerola.Vitamín C prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitý pre normálne fungovanie pokožky
06-02-2017NUTRILITE™ Vitamín B Plus
Využíva technológiu dvojitého účinku (dual-action technology). NUTRILITE Vitamín B Plus ponúka optimálne uvoľňovanie každého z vitamínov B a podporuje normálny energetický metabolizmus a prispieva k zníženiu únavy.*
Technológia dvojitého účinku kombinuje technológie okamžitého a osemhodinového uvoľňovania účinných látok v jednej dvojvrstvovej tablete:
Okamžité uvoľnovanie prináša dávku vitamínov B12 a B2.
Postupné uvoľňovanie poskytuje ďalších šesť B vitamínov na dobu celých osem hodín.
24-03-2016SATINIQUE™ Šampón proti vypadávaniu vlasov

Jemne ošetrujúci šampón, ktorý dodáva pokožke hlavy energiu a stimuluje ju, aby boli vlasy silnejšie a hustejšie a zároveň pomáha obmedzovať vypadávanie vlasov v dôsledku lámavosti
12-01-2016ARTISTRY HYDRA-V™ Power Systém pre všetky typy pleti
ARTISTRY HYDRA-V Power Systém sa ľahko používa v troch jednoduchých krokoch a je vhodný pre všetky typy pleti.
Obsahuje veľmi účinné výrobky - ARTISTRY HYDRA-V Vyživujúce pleťové koncentrované sérum, ARTISTRY HYDRA-V Vyživujúci gél-krém a ARTISTRY HYDRA-V Osviežujúci očný gél-krém. Tieto tri výrobky pôsobia spolu a zameriavajú sa na každý aspekt v rámci osvieženia, nasýtenia a revitalizácie.
12-01-2016eSpring Systém na doúpravu vody s pomocným kohútikom

eSpring™
Amway eSpring Systém na doúpravu vody využíva lisovaný blok uhlíka na zníženie škodlivých čiastočiek a viac ako 160 kontaminantov v našej pitnej vode. UV lampa ničí vírusy a mikroorganizmy vytvorené vo vode a poskytuje nám tak čistejšiu, priezračnejšiu vodu lepšej kvality priamo z vodovodného kohútika.
29-10-2015SA8™ COLOR Prací prášok na farebnú bielizeň
Tento prášok je tou najlepšou ochranou na farebný odev. Potláča blednutie farieb a zároveň dôkladne zbavuje škvŕn a nečistoty. Koncentrované zloženie maximalizuje čistiace výsledky a minimalizuje odpad.
Obsahuje bioenzýmy a biologicky rozložiteľné prísady na odstraňovanie nečistôt a škvŕn
Čistí pri všetkých teplotách od 30°-95°C

26-10-2015NUTRILITE™ Proteínová tyčinka – čokoládová príchuť


Chcete dodať energiu vášmu aktívnemu životnému štýlu?
NUTRILITE™ Proteínové tyčinky vám dávajú silu: vďaka 32 % obsahu bielkovín, vybraným vitamínom B, vysokému obsahu vlákniny a nízkemu obsahu cukru – ich jedinečné zloženie a vysokokvalitné prísady sú zárukou čistej a jedinečnej chuti!
15-10-2015NUTRILITE™ All Plant Protein

Telo si nedokáže uchovať nadbytočné proteíny, preto je nevyhnutné konzumovať ich každodenne, aby ich bol dostatok na podporu životne dôležitých funkcií organizmu. Rastlinné proteíny poskytujú vysokokvalitné bielkoviny, dodávajúce deväť esenciálnych aminokyselí vo vyvážených množstvách.
V zhode s pravidlami vyváženého stravovania a zdravého životného štýlu je tento výrobok vyváženou alternatívou tradičných zdrojov proteínov.
12-10-2015SA8™ Prewash Sprej na odstraňovanie škvŕn pred praním

Prípravok na ošetrenie tkanín pred praním sa jednoducho používa, jemne vonia a odstraňuje škvrny od masla, oleja a omáčok. Jedno stlačenie rozprašovača a škvrna je preč zo všetkých prateľných stálofarebných tkanín. Mimoriadne účinný je na na odstánenie škvŕn z golierov a manžiet.
12-10-2015SA8™ ALL FABRIC BLEACH Univerzálny bieliaci prostriedok

Zvýšte silu čistenia pri vašom bežnom praní s týmto všestranným pracím práškom s obsahom kyslíkového bielidla, ktoré odstraňuje škvrny, rozjasňuje biele tkaniny a čistí farebné (okrem hodvábu a vlny). Je vynikajúci na namáčanie a môže sa bezpečne použiť v domácnosti na odstraňovanie škvŕn z hrnčekov, čajníkov a na čistenie povrchov a kachličiek.
1-10 z16 položky
Položky na strane

Naše horúce novinky z ponuky Amway

Krása

Domácnosť

Kontaktujte nás

E-mail:
Telefón:
+421905417805
Skype:elsaninSkype call

Navštívte náš profil na internete

Vybudujte podnikanie s nami

Nakupujte s nami online

Nakupujte so mnou a získate niekoľko výhod:

  • Objednávky online a výrobky Amway vám budú doručené priamo domov.
  • Rád Vám poskytnem individuálne poradenstvo a odporúčania výrobkov.
  • Poskytnem Vám aktuálne informácie o stave vašej objednávky.

Požiadajte o stretnutie

Keď chcete radu, prezentáciu alebo by ste si chceli pozrieť katalóg výrobkov, prosím kontaktujte nás.

Formulár chýb pri overovaní

Meno:
Telefón:
E-mail:
Komentár:
Odoslať

Návštevníci

Ajax chyba

Problém v komunikácii so serverom. Stratili ste spojenie s internetom? Skúste zopakovať činnosť, ktorú ste vykonávali.