XÉNIA BETÁKOVÁ

Vlastník Podnikania Amway #5259390

Ste návštevníkom na stránke VPA: http://www.amway.sk/user/xgabrisova
Ste návštevníkom stránky Vlastníka Podnikania Amway. Všetky informácie na tejto stránke sprístupnil tento VPA. Pokiaľ si želáte vidieť verejnú stránku Amway, kliknite vyššie.
 

Vitajte vo svete exkluzívnych výrobkov a podnikateľskej príležitosti Amway!

Amway ponúka vysokokvalitné výrobky v oblasti výživy, krásy a starostlivosti o domácnosť, ako aj jedinečnú príležitosť rozbehnúť svoje vlastné podnikanie. Nájdete tu širokú ponuku výrobkov Amway a dozviete sa viac o tom, ako viesť podnikanie s Amway. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte ma prosím.

Moje novinky

15-03-2015eSpring Systém na doúpravu vody
Rada by som Vám predstavila eSpring systém na doúpravu vody.
Ako ste si určite všimli, keď prevaríte vodu z vodovodu, tak sa Vám vytvára vodný kameň v kanvici. A to ešte nie je všetko, čo sa moze nachádzať vo vode z vodovodného kohútika, z ktorej varíte a pijete.
Tento systém zničí 99.99% vo vode sa vyskytujúcich chorôb-zpôsobujících bakterií a vírusov.

Dovolte mi eSpring systém na doúpravu vody predstaviť Vám ho osobne. Stačí ak mi zavoláte alebo napíšete na 0918 371 211.
15-03-2015Výroba balenej vody
Voda je velmi vzácná a důležitá tekutina, bez které nelze vyrobit prakticky nic. Platí to i na velkovýrobu nápojů jako je balená pitná voda, pivo nebo tvrdý alkohol. Ale napadlo by vás, jaká je spotřeba vody při výrobě nápojů?
Odhaduje se, že jen prázdných lahví po ní ročně zůstane děsivých 50 miliard. Na výrobu balené vody se ale spotřebuje i voda.
Pro výrobu a balení 1 litru obyčejné nesycené pitné vody je potřeba v průměru 1,39 litru vody, “odpad” je tedy 0,39 litru.
1-3 z3 položky
Položky na strane
 

Vybudujte svoje podnikanie so mnou

Kontaktujte ma

E-mail:
Telefón:
+421 0918 371211
Ajax chyba

Problém v komunikácii so serverom. Stratili ste spojenie s internetom? Skúste zopakovať činnosť, ktorú ste vykonávali.