XÉNIA BETÁKOVÁ

Vlastník Podnikania Amway #5259390

Ste návštevníkom na stránke VPA: http://www.amway.sk/user/xgabrisova
Ste návštevníkom stránky Vlastníka Podnikania Amway. Všetky informácie na tejto stránke sprístupnil tento VPA. Pokiaľ si želáte vidieť verejnú stránku Amway, kliknite vyššie.
 

Vitajte vo svete exkluzívnych výrobkov a podnikateľskej príležitosti Amway!

Amway ponúka vysokokvalitné výrobky v oblasti výživy, krásy a starostlivosti o domácnosť, ako aj jedinečnú príležitosť rozbehnúť svoje vlastné podnikanie. Nájdete tu širokú ponuku výrobkov Amway a dozviete sa viac o tom, ako viesť podnikanie s Amway. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte ma prosím.

Moje novinky

05-12-2017Nové vylepšené rady essentials by ARTISTRY™
Dosiahnite čistú a zdravú pleť vďaka 3-minútovej starostlivosti používaním essentials by ARTISTRY Balíčka, ktorý sa skladá z 3 prípravkov, s 10% cenovým zvýhodnením.

essentials by ARTISTRY Odličovacie obrúsky odstránia silný makeup vrátane líčidiel na tvár, pery a oči, spolu s ďalšími nečistotami upchávajúcimi póry v priebehu sekúnd
essentials by ARTISTRY Gél s čistiacim účinkom zanecháva pleť sviežu a čistú
essentials by ARTRISTRY Hydratačný krém posilňuje suchšiu pleť 12 hod. hydratáciou.
05-12-2017Špeciálna akcia ARTISTRY
Kúpte si balíček ARTISTRY Essential obj. č. 277774 a získajte NAVIAC DVA ARTISTRY Svietiace lesky na pery (obj. č. 118567 Juicy Peach a obj. č. 118568 Sweet Melon).

Balíček obsahuje: essentials by ARTISTRY Gél s čistiacim účinkom, essentials by ARTISTRY Odličovacie obrúsky, essentials by ARTISTRY Hydratačný krém.

Akcia trvá od 4.12.2017 do 31.12.2017 alebo do vypredania skladových zásob.
Akcie sa nesmú navzájom kombinovať.
16-11-2017Veľmi dôležité!
Váš výkon má vplyv váš príjem, nie vaša pozícia. Ak do predaja výrobkov Amway a sponzorovania budete investovať viac času a úsilia ako ten, ktorý vás do podnikania priviedol, aj vaše finančné odmeny budú vyššie.
Predajný a marketingový plán ponúka spôsob, ako môžete začať podnikať bez toho, aby ste potrebovali nejaké špeciálne znalosti alebo veľké investície. po založení spoločnosti Amway sa sieť rozrástla na viac ako 3 milióny Vlastníkov podnikania Amway po celom svete.
15-03-2015eSpring Systém na doúpravu vody
Rada by som Vám predstavila eSpring systém na doúpravu vody.
Ako ste si určite všimli, keď prevaríte vodu z vodovodu, tak sa Vám vytvára vodný kameň v kanvici. A to ešte nie je všetko, čo sa moze nachádzať vo vode z vodovodného kohútika, z ktorej varíte a pijete.
Tento systém zničí 99.99% vo vode sa vyskytujúcich chorôb-zpôsobujících bakterií a vírusov.

Dovolte mi eSpring systém na doúpravu vody predstaviť Vám ho osobne. Stačí ak mi zavoláte alebo napíšete na 0918 371 211.
15-03-2015Výroba balenej vody
Voda je velmi vzácná a důležitá tekutina, bez které nelze vyrobit prakticky nic. Platí to i na velkovýrobu nápojů jako je balená pitná voda, pivo nebo tvrdý alkohol. Ale napadlo by vás, jaká je spotřeba vody při výrobě nápojů?
Odhaduje se, že jen prázdných lahví po ní ročně zůstane děsivých 50 miliard. Na výrobu balené vody se ale spotřebuje i voda.
Pro výrobu a balení 1 litru obyčejné nesycené pitné vody je potřeba v průměru 1,39 litru vody, “odpad” je tedy 0,39 litru.
1-6 z6 položky
Položky na strane
 

Kontaktujte ma

E-mail:
Telefón:
+421 0918 371211

Vybudujte svoje podnikanie so mnou

Požiadajte o stretnutie

Ak potrebujete poradiť, chcete si prezrieť tlačený katalóg výrobkov, prosím, kontaktujte ma.

Formulár chýb pri overovaní

Meno:
Telefón:
E-mail:
Komentár:
Odoslať

Návštevníci

Ajax chyba

Problém v komunikácii so serverom. Stratili ste spojenie s internetom? Skúste zopakovať činnosť, ktorú ste vykonávali.