Množstvo:

  Množstvo:

   Podstatná súčasť Nutrilite Programu na očistu organizmu1, tento dopredu pripravený balíček obsahuje starostlivo vybrané produkty1 od spoločnosti Nutrilite, ktorá je svetovou jednotkou v predaji vitamínových a výživových doplnkov2, a je v ponuke s 10 % zľavou.

   1 S doplnkom Nutrilite Pestrec mariánsky, pretože pestrec mariánsky pomáha telu očisťovať sa. Nutrilite Program na očistu organizmu je 21-dňový holistický program pre zdravý životný štýl, ktorý poskytuje usmernenia v oblasti výživy, odporúčania pre fyzickú aktivitu, rady súvisiace s hydratáciou a nástroje pre pozitívne myslenie.
   2 Zdroj: Euromonitor International Limited; Vitamíny a doplnky stravy, globálna značka, maloobchodné tržby, % rozdelenia, 2022 údaje vychádzajú z vlastného výskumu uskutočneného v období apríl- august 2022.

    

   Aké sú jeho priaznivé účinky

   Nutrilite Balíček programu na očistu organizmu obsahuje:

   • Nutrilite Pestrec mariánsky1,
   • Nutrilite Balance Within
   • Nutrilite Fiber Powder Vláknina v prášku
   • Nutrilite All Plant Protein
   • Privítací leták s podrobnosťami o programe.

   Tento balíček je nevyhnutnou časťou Nutrilite Programu na očistu organizmu2, ktorý je založený na kľúčových pilieroch pre telesnú a duševnú pohodu – výživu, hydratáciu, fyzickú aktivitu, pozitívne myslenie a zapojenie sa do komunity a ktorý prichádza s podrobnými usmerneniami, ako aj nástrojmi a obsahom, ktoré vás budú sprevádzať.

   Účelom tohto 21-dňového programu je pomôcť vám:

   • Posilniť prirodzené očistné funkcie vášho tela1
   • Podporiť zdravé trávenie3 a pozitívnu náladu4
   • Zlepšiť váš vzhľad5
   • Podporiť váš imunitný systém6
   • Byť v lepšej fyzickej kondícii a aktívnejší

   Rovnako by vám mal pomôcť:

   • Prekonávať náročné situácie a vysporiadať sa so stresom
   • Zlepšiť kvalitu vášho spánku
   • Budovať si návyky pre zdravý životný štýl

   1 Pestrec mariánsky pomáha pri detoxikácii organizmu.
   2 S doplnkom Nutrilite Pestrec mariánsky, pretože pestrec mariánsky pomáha telu očisťovať sa.
   3 Pestrec mariánsky podporuje trávenie.
   4 Vitamíny B6 a kyselina listová (B9) prispievajú k mentálnej rovnováhe.
   5 V dôsledku fyzického a mentálneho cvičenia.
   6 Vitamín B6 a kyselina listová (B9) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

   Prečo sa Vám bude páčiť

   Všetci chceme žiť zdravší a šťastnejší život. Niekedy to môže byť náročné v dôsledku nášho stravovania, pôsobenia vonkajších vplyvov a užívania alkoholu, čo všetko zaťažuje pečeň a skupinu orgánov, ktoré fungujú nepretržite ako súčasť prirodzeného očistného systému nášho tela.

   Nutrilite Program na očistu organizmu1 bol vyvinutý, aby posilnil prirodzené očistné mechanizmy tela1, pretože poskytuje telu dodatočnú podporu, ktorú môže využiť na svoj prospech za účelom udržovania tohto prirodzeného očistného procesu.1

   Tento program si zamilujete, pretože:

   • Je vyvinutý v spolupráci s Dr. Francescom Avaldim, konzultantom pre výživu Nutrilite, ktorý je vzdelaný v odbore vegetariánskej dietetiky a radí vrcholovým európskym futbalovým tímom a olympijským športovcom v oblasti športovej výživy
   • Poskytuje bezplatný prístup k užitočným nástrojom a obsahu v samostatnej časti Destination Wellbeing (Cieľ – fyzická a duševná pohoda)5 mobilnej aplikácie Amway Xperience a príručky k programu, ktoré ponúkajú výživové poradenstvo, skvelé recepty, rady pre aktívny životný štýl, motivačnú podporu a možnosť podeliť sa o svoj pokrok a skúsenosti s komunitou podobne zmýšľajúcich ľudí.
   • Jednoduché sledovanie, vďaka jasným, jednoduchým krokom a flexibilnému prístupu.
   • Program by vám mal pomôcť byť v lepšej fyzickej kondícii a aktívnejší2, dosiahnuť lepší vzhľad3 ako aj zlepšiť vašu náladu4.
   • Jednoduché držanie sa programu a udržanie si motivácie s prístupom kedykoľvek odkiaľkoľvek k digitálnemu nástroju Destination Wellbeing5 v rámci mobilnej aplikácie Amway Xperience, kde nájdete skvelé recepty, rady pre aktívny životný štýl ako aj podporu vlastníka podnikania Amway.
   • Vďaka atraktívnemu baleniu balíčka je jeho otvorenie alebo podarovanie radosťou. Obsahuje tiež leták, ktorý vám pomôže začať.
   • Balíček Nutrilite Programu na očistu organizmu prichádza s 10 % zľavou (v porovnaní s nákupom všetkých produktov jednotlivo).

   Zistite viac tu.

   1 S doplnkom Nutrilite Pestrec mariánsky, pretože pestrec mariánsky pomáha telu očisťovať sa.  Nutrilite Program na očistu organizmu je 21-dňový holistický program pre zdravý životný štýl, ktorý poskytuje usmernenia v oblasti výživy, odporúčania pre fyzickú aktivitu, rady súvisiace s hydratáciou a nástroje pre pozitívne myslenie.
   2 V dôsledku fyzického cvičenia.
   3 V dôsledku fyzického a mentálneho cvičenia.
   4 Ako dôsledok mentálnej aktivity ako aj vitamínu B6 a kyseliny listovej (B9), ktoré prispievajú k mentálnej rovnováhe.
   5 Nástroj Destination Wellbeing (Cieľ – telesná a duševná pohoda) mobilnej aplikácie Amway Xperience je dostupný od januára 2023

   Fakty, ktoré Vás zaujmú

   • Značka Nutrilite je svetovou jednotkou v predaji vitamínových a výživových doplnkov1 ako aj svetová jednotka v predaji bielkovinových doplnkov.2
   • Nutrilite Program na očistu organizmu je založený na vedeckých postupoch, a bol vyvinutý v spolupráci s Dr. Francescom Avaldim, konzultantom pre výživu Nutrilite, ktorý má magisterský titul v odbore vegetariánskej dietetiky a radí vrcholovým európskym futbalovým tímom a olympijským športovcom.
   • Pečeň, ktorá je skutočne neprekonateľný orgán, sa o nás stará tým, že filtruje a čistí našu krv. Nutrilite Pestrec mariánsky obsahuje extrakt z ostropestreca mariánskeho, ktorý podporuje zdravie pečene, prispieva k jej ochrane a pomáha zachovávať jej primeranú aktivitu.
   • Nutrilite Balance Within obsahuje 6 miliárd 2 druhov vedecky dobre podložených typov baktérií, ktoré produkujú kyselinu mliečnu, ako aj vitamíny B6 a B9 (kyselinu listovú).
   • Nutrilite Rastlinný proteín poskytuje bielkoviny z troch rôznych rastlinných zdrojov a neobsahuje žiadne arómy ani farbivá.
   • Nutrilite Fibre Powder Vláknina v prášku poskytuje tri druhy vo vode rozpustnej vlákniny prírodného rastlinného pôvodu.

   1 Zdroj: Euromonitor International Limited; Vitamíny a doplnky stravy, globálna značka, maloobchodné tržby, % rozdelenia, 2022 údaje vychádzajú z vlastného výskumu uskutočneného v období apríl- august 2022.
   2 Zdroj: Euromonitor International Limited; Vitamíny a doplnky stravy, globálna značka, maloobchodné tržby, % rozdelenia, 2022 údaje vychádzajú z vlastného výskumu uskutočneného v období apríl – august 2022.

   Kľúčové vlastnosti

   Nutrilite Program na očistu organizmu je súčasťou holistickej iniciatívy pre zdravý životný štýl Nutrilite Destination Wellbeing– (Cieľ – telesná a duševná pohoda), ktorá ponúka širokú škálu programov, riešení a balíčkov produktov na riešenie rôznych potrieb v oblasti zdravia a výživy a pre váš šťastnejší a zdravší život.

   Za účelom celkovej očisty organizmu je Nutrilite Program na očistu organizmu založený na kľúčových pilieroch pre telesnú a duševnú pohodu a to – výživa, hydratácia, fyzická aktivita, pozitívne myslenie a zapojenie do komunity.

   Nutrilite Program na očistu organizmu sa opiera o bohaté zdroje, ktoré sú dostupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek vďaka časti Destination Wellbeing (Cieľ – telesná a duševná pohoda) v mobilnej aplikácii Amway Xperience. Nájdete tam recepty, rady, nástroje a motivačný obsah, s ktorým nezídete z cesty počas celého trvania programu.

   Návod na použitie

   Balíček Nutrilite Program na očistu organizmu predstavuje počiatočný bod vášho 21-dňového programu očisty vášho tela. Keď dostanete svoj Balíček Nutrilite Program na očistu organizmu, postupujte podľa týchto krokov:

   • Stiahnite si bezplatnú aplikáciu Amway™ Xperience z obchodu Google Play alebo Apple App Store vyhľadaním „Amway Xperience“ alebo zoskenovaním kódu QR, ktorý nájdete na privítacom letáku.
   • Prejdite do nástroja „Destination Wellbeing“ (Cieľ – telesná a duševná pohoda) v aplikácii Amway™ Xperience.
   • Rozhodnite sa, kedy chcete začať, a dajte vedieť svojim priateľom, rodine a kolegom, –môžu vás podporovať, alebo sa môže stať, že sa k vám pridajú.
   • Rozvrhnite si svoju dennú rutinu  pomocou príručky k programu alebo mobilnej aplikácie.1

   Používajte všetky výrobky Nutrilite podľa usmernení, pričom ich zahrňte do svojho denného stravovacieho plánu podľa odporúčaní v podporných nástrojoch a príručke k programu v časti „Daily Meal Examples & Supplements“ (Príklady jedál počas dňa a doplnky).

   Navštívte stránku Nutrilite Programu na očistu organizmu2, kde nájdete video, ktoré vysvetľuje program krok po kroku.

   Program je určený výhradne pre dospelých

   Nutrilite Pestrec mariánsky neužívajte počas tehotenstva alebo dojčenia. Ak trpíte akoukoľvek poruchou alebo chorobou, ktorá ovplyvňuje fungovanie pečene alebo žlčového systému, alebo akýmkoľvek typom obmedzenia priechodnosti žlčovodov, napríklad žlčovými kameňmi, užívanie doplnku Nutrilite Pestrec mariánsky nie je odporúčané. V prípade užívania liekov by ste sa mali poradiť s lekárom.

   1 Nástroj Destination Wellbeing (Cieľ – telesná a duševná pohoda) mobilnej aplikácie Amway Xperience je dostupný od januára 2023
   2 Nutrilite Program na očistu organizmu je dostupný od januára 2023