Objavte výhody podnikania Amway

Vďaka podpore Amway si môžete vybudovať také podnikanie, ktoré vyhovuje vášmu životnému štýlu. Zaoberajte sa ním kedy chcete, kde chcete a koľko chcete – máte flexibilitu formovať svoje podnikanie.
Vďaka podpore Amway si môžete vybudovať také podnikanie, ktoré vyhovuje vášmu životnému štýlu. Zaoberajte sa ním kedy chcete, kde chcete a koľko chcete – máte flexibilitu formovať svoje podnikanie.

Podnikateľská príležitosť Amway

Začať podnikať s Amway je priamočiare

Koncept podnikania Amway je jednoduchý. Ako vlastníci podnikania obohatíte svoj život o vysokokvalitné výrobky Amway, budete ich predávať iným a budete si budovať vzťahy s ľuďmi, ktorým pomôžete začať ich vlastné podnikanie. 

Sú tri spôsoby, ako zarábať a získať ocenenia:

Maloobchodná marža

Za každý nákup Vášho registrovaného zákazníka získate maloobchodnú maržu.
Odkázaním na zákazníkov môžete získať zľavu za odporúčanie.

Motivačné Odmeny

Čím lepší výkon bude vaše podnikanie podávať, tým viac odmien získate. Ponúkame odmeny za kľúčové výkony, akými sú mimoriadny rast alebo pomoc iným uspieť v podnikaní. Odmeny spočívajú v exkluzívnych pracovných cestách na rôzne miesta na svete a jednorazových peňažných prémiách.

Výkonnostné odmeny


Získajte výkonnostné body za výrobky, ktoré ste zakúpili Vy a Vaši Registrovaní zákazníci, a ako Vaše podnikanie rastie, získajte body za výrobky, ktoré nakúpili iní vlastníci podnikania, ktorých sponzorujete.


Vyskúšaná a preverená príležitosť

Pridať sa ku jednej z top spoločností priameho predaja prináša mnoho výhod.

Začať s vlastným podnikaním môže byť náročné. Často je to tak, že začiatok podnikania si vyžaduje značné finančné aj časové investície. S Amway je to iné. Tu sa pridávate k trom miliónom ďalších ľudí, ktorí úspešne využívajú toto nízko nákladové podnikanie s minimálnym rizikom. Naše čísla hovoria za všetko. V roku 2016 dosiahol náš predaj 8,8 miliardy celosvetového predaja ročne*. Amway od roku 1959 vyplatila našim vlastníkom podnikania na celom svete viac ako 53 miliárd EUR v bonusoch a odmenách .

Každý Vlastník podnikania Amway má rovnaké výhody:

Nízke riziko

Na začiatku podnikania s Amway zaplatíte len nízky registračný poplatok. Ak sa potom počas prvých 180 dní rozhodnete, že v podnikaní nechcete pokračovať, registračný poplatok vám uhradíme a vrátime vám peniaze. 


Nízke náklady

Na rozbehnutie podnikania nepotrebujete veľké investície. Ako nový vlastník podnikania budete môcť využívať aj výhodné zľavnené kupóny. Vy sami máte pod kontrolou objednávanie výrobkov, takže vy rozhodujete, kedy a koľko nakúpiť.

Exkluzívne prémiové výrobky

Amway ponúka viac ako 450 exkluzívnych výrobkov v štyroch kľúčových oblastiach, ktoré ľudia používajú každý deň – Domácnosť, Osobná starostlivosť, Krása a Výživa. Naše podnikanie je založené na kvalite našich výrobkov, preto značne investujeme do výskumu a vývoja nových výrobkov, vrátane investovania viac ako 315 miliónov EUR do nových výrobných a výskumných zariadení počas posledných štyroch rokov. Stojíme si za kvalitou našich výrobkov a poskytujeme záruku spokojnosti*.
*Kliknutím sem skontrolujte podmienky záruky spokojnosti

Otvorené pre nás všetkých

Nezáleží na tom, aká je Vaša profesia, skúsenosti alebo vzdelanie; pomocou nadšenia a usilovnej práce aj Vy môžete mať svoje úspešné podnikania Amway. 

Úspech budujeme krok za krokom

Ako Vlastníci podnikania Amway nie ste nikdy sami. Podporujeme vás na každom kroku vašej cesty a poskytneme vám pre vás správnu úroveň podpory.

Začína to vaším osobným mentorom a sponzorom: osobou, ktorá vám predstavila Amway. Môže ponúknuť rady a tipy, ktoré vám pomôžu pri raste vášho podnikania.

Stanete sa súčasťou našej skúsenej siete profesionálov. S viac ako tromi miliónmi vlastníkov podnikania na celom svete vám naša sieť poskytne rady a podporu.

Školenie

Amway Academy ponúka online tréningové materiály a kurzy. Školenie môžete absolvovať v pohodlí vášho domova, alebo si ho nosiť so sebou na svojom mobilnom zariadení. Môžete sa zúčastniť aj online školení v daných termínoch so školiteľom naživo.

Marketing

Budete mať prístup k rôznym marketingovým materiálom, ktoré vám pomôžu predstaviť výrobky Amway vašim zákazníkom. Materiály zahŕňajú katalógy výrobkov, prezentácie, videá, aplikácie a digitálne nástroje.

Kontrola nad podnikaním

Vyvinuli sme celý rad nástrojov a aplikácií, aby sme Vám pomohli pri podnikaní

Viesť si Vaše podnikanie vo Vašej kancelárii je jednoduché - stačí sa prihlásiť, sledovať a kontrolovať Vaše objednávky a predaje. Môžete si dokonca vypočítať Váš príjem a predpokladaný príjem. Ak ste na cestách, naša mobilná aplikácia Vám dodá flexibilitu, aby ste mohli pracovať a riadiť svoje podnikanie odkiaľkoľvek.

Staňte sa súčasťou jednej z najväčších a najúspešnejších spoločností priameho predaja vo svete

Vyplňte registračný formulár online a začnite cestu, na ktorej si budete sám sebe pánom.

Zistite viac

Sme tu na to, aby sme Vám odpovedali na akékoľvek otázky ohľadom toho, ako začať Vaše vlastné Amway podnikanie.