Vytvorený tak, aby bol bezpečný

Najjednoduchšia, najrýchlejšia cesta, ako podpisovať dokumenty online.

Najjednoduchšia, najrýchlejšia cesta, ako podpisovať dokumenty online.

Čo je elektronický podpis?

Elektronický podpis, alebo „e-podpis“ môže nahradiť písaný podpis. Výhodami pre podnikanie sú rýchlejšie transakcie, nižšie riziko, lepší prehľad a viditeľnosť. Najväčšou výhodou elektronického podpisu je jeho jednoduchosť a pohodlie legálne schváliť digitálne dokumenty.

Je to legálne a bezpečné?

Takmer každá industrializovaná krajina na svete uznáva elektronický podpis v rámci právnych vymedzení. Služby Adobe eSignature dodržiavajú najnovšie bezpečnostné praktiky pri každom kroku, ktorého súčasťou je kód aplikácie, sietí a fyzických zariadení. Pozrite sa na Adodobe eSignaturen Global Legal Handbook.

Prečo mám tento výrobok užívať?

Tu sú tie najpodstatnejšie spomedzi mnohých dôvodov.

Rýchle a cenovo účinné

Legálne a bezpečné

Ekologické

Ako to funguje?

KROK č. 1

Kliknite na tlačidlo "Prihlásiť sa"

Prístup k dokumentu a zahájenie procesu podpisovania jedným kliknutím.

KROK č. 2

Prečítajte si dokument

Prečítajte si formulár, potom kliknite na tlačidlo „podpísať tu".

KROK č. 3

Prihláste sa a hotovo!

Môžete byť úplne pokojní, že váš e-podpis je na 100% bezpečný a legálny.

Často kladené otázky

Ako funguje podpisovanie dokumentu?

E-podpis uľahčuje celý proces tým, že vás sprevádza dokumentom a hovorí vám na každom kroku, čo máte urobiť. Potom, ako ste si prečítali dokument, kliknite na podpisové okienko, kde len pomocou klávesnice vpíšete svoje meno. Podľa inštrukcií vypíšte všetky povinné polia. Keď budete hotoví prejsť na ďalšiu časť, kliknite na tlačidlo "pokračovať ďalej" v ľavom spodnom rohu. Po dokončení môžete odoslať dokument. Užitočná rada: Vždy si prečítajte pokyny vo vrchnej aj spodnej časti obrazovky!

Môže niekto urobiť zmeny v dokumente potom, ako ho podpíšem?

Každý elektronicky podpísaný dokument je úplne bezpečný a chránený pred akýmikoľvek zmenami. Aby sa predišlo akýmkoľvek pochybnostiam, bude vám okamžite po podpise a potvrdení emailom odoslaná kópia podpísaného dokumentu.

Môj ozajstný podpis vyzerá inak. Ako je možné, že platí?

Je úplne normálne, že váš e-podpis vyzerá inak ako vlastnou rukou podpísaný, pretože je odosielaný v digitálnom prostredí. Ale i keď nevyzerá ako váš vlastnoručný podpis, aj tak je legálny a platný.

Nemôže môj dokument podpísať hocikto?

Odkaz na podpísaný dokument dostanete emailom, takže v prípade, že ste jediný človek, ktorý má prístup k vášmu emailu, nemáte sa čoho obávať.