Zaregistrujte sa ako zákazník teraz a získajte 12% cenové zvýhodnenie na všetky výrobky!

Ako začať podnikať s Amway?

Začnite vlastné podnikanie so spoločnosťou Amway s nízkymi nákladmi a nízkym rizikom. Naučte sa, ako ušetriť na registračnom poplatku a všetkých výhodách, ktoré Vám uľahčia začiatok

Začnite vlastné podnikanie so spoločnosťou Amway s nízkymi nákladmi a nízkym rizikom. Naučte sa, ako ušetriť na registračnom poplatku a všetkých výhodách, ktoré Vám uľahčia začiatok

Ako to funguje

Začnite od jednoduchej propagácie výrobkov a získajte maloobchodnú maržu z nákupu Registrovaného zákazníka. Staňte sa mentorom a podporujte ostatných vlastníkov podnikania, aby robili to isté, a získate odmeny a exkluzívne ocenenia.

Na odmeny a akékoľvek príjmy odvodené z predaja alebo sprostredkovanie predaja výrobkov majú nárok iba tí Vlastníci podnikania Amway, ktorí majú u miestnych štátnych a daňových úradov riadne zaregistrovanú živnostenskú činnosť.

Zaregistrujte sa ako Vlastník podnikania Amway

Začať podnikať s Amway vyžaduje len malé náklady a predstavuje nízke riziko:

Registračný poplatok je 30,25,- eur

100% Záruka vrátenia peňazí počas prvých 180 dní

Nemáme žiadne skryté poplatky ani nepožadujeme investíciu do výrobkov. Po prihlásení sa sami rozhodnete, koľko peňazí (ak vôbec nejaké) chcete do svojho podnikania do budúcnosti vložiť.
Akonáhle sa zaregistrujete, môžete si zakúpiť vysoko kvalitné výrobky Amway a začať budovať svoje vlastné podnikanie. Nenechajte si ujsť výhody prvej objednávky!

Výhody prvej objednávky počas prvých 10 dní

Ak zadáte prvú objednávku vo výške aspoň 100 B.h., získate bezplatnú registráciu. Ak zadáte objednávku vo výške 200 až 300 B.h. (Max. 300 B.h.), získate bezplatnú registráciu a 15% cenové zvýhodnenie. Táto ponuka platí od 6. septembra 2021.

Za každých 100 os. B.h. získate tiež 1 darčekový kupón v hodnote 10,-eur vyhradené pre nových VPA do 28. septembra 2021

Výhody závisia od veľkosti vašej prvej objednávky/nákupu

100 B.h. - 199 B.h.                      
200 B.h. - 300 B.h.

Cenové zvýhodnenie prvej objednávky

Bezplatná registrácia 15% cenové zvýhodnenie + bezplatná registrácia

Darčekový kupón

10,-eur za každých nazbieraných 100 B.h.