Ako začať podnikanie Amway?

Začať podnikať s Amway si vyžaduje nízke náklady a malé riziko. Ušetrite na registračnom poplatku a získajte viac informácií o výhodách a odmenách pre nových Vlastníkov podnikania Amway.  

Začať podnikať s Amway si vyžaduje nízke náklady a malé riziko. Ušetrite na registračnom poplatku a získajte viac informácií o výhodách a odmenách pre nových Vlastníkov podnikania Amway.  

Ako to funguje

Začať je jednoduché a my Vás budeme sprevádzať na každom kroku.  Začnite propagovať naše výrobky a získavajte peniaze s každým nákupom svojich Registrovaných zákazníkov. Keď svoje podnikanie rozšírite a budete sponzorovať ďalších Vlastníkov podnikania, aby robili to isté, získate ďalšie odmeny a ocenenia. 

Zaregistrujte sa ako Vlastník podnikania Amway

Začať je jednoduché:
 

Registračný poplatok je 30,00,-eur.

Ponúkame vrátenie peňazí počas prvých 180 dní

Nie sú tu žiadne skryté poplatky! Po registrácii sa sami rozhodnete koľko peňazí (ak vôbec nejaké) chcete vložiť do svojho podnikania.  

Po registrácii môžete začať ihneď nakupovať naše vysokokvalitné výrobky. Nenechajte si ujsť cenové zvýhodnenie pri Vašej prvej objednávke!!

Cenové zvýhodnenie pri prvej objednávke

Aby sme Vám zabezpečili úspešný štart do Vášho podnikania Amway, chceme Vám ponúknuť vynikajúce cenové zvýhodnenie na naše výrobky a privítať Vás tak v rodine Amway. 


Ako to funguje:

Zadajte svoju prvú objednávku. Jej výška záleží na Vás. Ak si objednáte výrobky za minimálne 100 B.h. (Bodová hodnota) počas prvých 10 dní od registrácie, získate:

  • Bezplatnú registráciu (v hodnote 30,-eur) ak je Vaša prvá objednávka v rozpätí od 100 osob. B.h. - 199,99 osob. B.h..
  • Bezplatnú registráciu + 15% cenové zvýhodnenie na Vašu prvú objednávku v minimálnej hodnote 200 B.h., vypočítanej z Predajnej ceny vo výške 300 B.h. a to aj keď si zakúpite výrobky za vyššiu B.h..

  100 - 199 B.h. - cenové zvýhodnenie pri prvej objednávke* 

 Bezplatná registrácia (30,-eur)

Minimálne 200 B.h. (najvyššie 300 B.h.)

Bezplatná registrácia (30-,eur) + 15%
Darčekové kupóny (od 100 os. B.h.) 1 x 10EUR za každých 100 B.h.*

*Všetci noví ABO, ktorí splnia podmienky počas prvých 90 dní, dostanú darčekový kupón s predĺženou platnosťou na 90 dní.