Podnikateľská príležitosť

Objavte výhody podnikania Amway

N.º 1
Amway sa stala
najväčšou spoločnosťou priameho predaja na svete
100+
krajín a území
v ktorých Amway pôsobí
$7.7
miliardy USD
v predaji za rok 2023

Skutoční ľudia usilujúci sa o skutočné úspechy

Odpovede na Vaše otázky

Aký druh podnikania je Amway?
Amway ponúka exkluzívny sortiment výrobkov v radoch Domácnosť, Osobná starostlivosť, Krása a Výživa, ktoré sa starajú o blaho našich zákazníkov. Namiesto toho, aby sme predávali naše výrobky iba v obchodoch, podporujeme sieť vlastníkov podnikania na celom svete, ktorí predávajú naše výrobky priamo zákazníkom.
Prečo by som sa mal rozhodnúť pre Amway?
Amway je celosvetová rodinná, finančne stabilná spoločnosť, ktorá sa spolieha na model podnikania osvedčený už viac ako pol storočia. Dnes sme jednou z vedúcich spoločností priameho predaja na svete.
Ako jedni z našich vlastníkov podnikania budete mať výhodu bezplatného školenia o podnikaní a mentorstva. S našou pomocou a vašou usilovnou prácou vznikne vaše vlastné podnikanie.
Čo presne robí Vlastník podnikania Amway?
Každé Amway podnikanie zahŕňa tri oblasti:
1) Predávanie výrobkov a ich zdieľanie s novými zákazníkmi
2) Poskytovanie služieb vaším existujúcim zákazníkom
3) Ak si vyberiete pomáhať ostatným začať budovať ich vlastné podnikanie Amway.
A keď príde na organizovanie si programu dňa, budete mať flexibilitu vytvoriť si program tak, aby vyhovoval vášmu životnému štýlu!
Koľko času to zaberie?
Je to na vás. Vy sami sa rozhodnete, koľko času budete venovať svojmu podnikaniu. Prirodzene, čím viac času doňho investujete, tým viac sa to vyplatí. Ale je to vaše podnikanie, tak môžete byť flexibilní a pracovať vtedy, keď to vyhovuje vám. Mnohí ľudia začnú podnikať popri práci a neskôr, keď ich podnikanie začne rásť, začnú sa mu venovať naplno.
Koľko by ma to stálo, keby som chcel začať podnikať? Môžem zmeniť názor?
Začať podnikať s Amway si vyžaduje nízke náklady a malé riziko. Registračný poplatok je jediná investícia, ktorú potrebujete, aby ste mohli začať podnikať s Amway - a na ten vám ponúkame 100% záruku vrátenia peňazí počas prvých 90 dní.
Nie sú tu žiadne skryté poplatky ani požadované investície do výrobkov. Potom, ako sa prihlásite, vy sami sa rozhodnete, koľko peňazí (ak vôbec) vložíte do svojho podnikania v budúcnosti.
Aká je tu podpora na to, aby sme sa naučili podnikať?
Amway odmeňuje vlastníkov podnikania za predaj výrobkov a za pomoc ostatným, aby to robili tiež. Nie sú tu žiadne mesačné ciele, ktoré musíte dosiahnuť, iba tie, ktoré si zvolíte sami. Ale čím viac predáte, tým viac zarobíte.
Amway poskytuje nástroje a podporu na dosiahnutie vašich osobných cieľov. Poskytujeme vám tú správnu úroveň podpory nezávisle od toho, koľko máte skúseností. Máte k dispozícii podporu a online školenia, zákaznícke centrum, informácie o výrobkoch - sme s vami na každom kroku vašej cesty.