Ste Hosť:  
Množstvo:

  Tento výrobok je súčasťou 1 balíčka/balíčkov:

  Mineral Stick Zinc (Minerálne tyčinky so zinkom) predstavujú jednoduchý a praktický spôsob ako zabezpečiť organizmu dostatok zinku na podporu imunity.  

  Prečo by sa vám mohol páčiť...

  Život je hektický a čas je drahocenný, takže je dôležité, aby to, čo robíte na udržanie si obranyschopnosti bolo rýchle a ľahko zapadlo do vášho denného programu.  Príjem dostatočného množstva zinku podporujúceho imunitu nemôže byť rýchlejší alebo praktickejší. Vhodný pre vegetariánov aj vegánov.

  Minerálne tyčinky so zinkom sú ideálnym doplnkom do vašej kabelky počas rušných dní.  Každá tyčinka obsahuje 10 mg mg zinku (100 % DRHP), takže si môžete byť istí, že každý deň dostanete zodpovedajúce množstvo tejto cennej minerálnej látky.  Obsah jedného vrecúška si jednoducho nasypte do úst a nechajte rozpustiť zinkové granule s príchuťou pomaranča a citróna.  Sú také chutné, že ich ani nemusíte zapíjať vodou a sú tak ideálne na cesty.

   

  Užitočné tipy...

  • Táto často prehliadaná minerálna látka pomáha podporiť imunitný systém.  Prispieva k udržaniu si zdravej pokožky, vlasov a nechtov.
  • Praktické balenie vo vrecúšku s vopred nameraným obsahom. Každé vrecúško dodáva 10 mg zinku, 100 % DRHP (doporučenej referenčnej hodnoty príjmu), a môžete si ho zobrať kedykoľvek počas dňa.  Neprekračujte dávku jedného vrecúška denne.
  • Rýchle a praktické. Stačí, ak si necháte zinkové granule rozpustiť priamo v ústach.  Nemusíte ich ani zapíjať vodou.
  • Osviežujúca citrusová príchuť s pomarančom a citrónom.
  • Vhodný pre vegetariánov aj vegánov.
   
  PRIEMERNÝ OBSAH  NA DEŇ (v 1 vrecúšku) NRV*
  Zinok 10 mg 100 %

  * % referenčnej výživovej hodnoty (NRV)

  PRIEMERNÝ OBSAH  NA DEŇ v 1 vrecúšku (1,5 g) V 100 g
  Energia 15 kJ (4 kcal) 1014 kJ (242 kcal)
  Bielkoviny 0,00 g 0 g
  Sacharidy 1,39 g 92,7 g
  Tuky 0,002 g 0,1 g

   

  • Každý, kto chce podporiť svoj imunitný systém.
  • Každý, kto si chce udržať zdravú pokožku.
  • Užitočný výživový doplnok pre zaneprázdnených ľudí s náročným životným štýlom.

  Odporúčané dávkovanie

  Užívajte jednu Minerálnu tyčinku so zinkom denne, kedykoľvek počas dňa.

  Odporúčanie

  Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte pri teplote od +4 do +25 ºC a na suchom mieste. Nadmerná spotreba môže mať laxatívne účinky. Vrecúška nie sú označené na jednotlivý predaj. Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.