Množstvo:

  Množstvo:

   Nutrilite Celoročný balíček s vitamínmi na podporu imunity, navrhnutý tak, aby poskytol Vášmu imunitnému systému dodatočnú podporu, obsahuje Nutrilite Vitamín C Plus s postupným uvoľňovaním2, Nutrilite Balance Within3 a tiež Nutrilite All Plant Protein.

   Majte svoju stravu pod kontrolou a venujte svojmu imunitnému systému celoročnú starostlivosť a pozornosť, akú si zaslúži.

   2 Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
   3* Vitamín B6 a kyselina listová (B9) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

    

   Aké sú jeho priaznivé účinky

   • Uľahčuje podporu imunitného systému vďaka základným vitamínom1.
   • Obsahuje tri vysokokvalitné výrobky značky Nutrilite – svetovej jednotky v predaji vitamínov a výživových doplnkov4.
   • Balance Within dodáva vitamíny B9 (kyselinu listovú) a B6 a vitamín C Plus s predĺženým uvoľňovaním poskytuje vitamín C pre správne fungovanie imunitného systému.
   • Vitamín C Plus s predĺženým uvoľňovaním dodáva vitamín C rovnomerne počas ôsmich hodín, čím pomáha optimalizovať jeho vstrebávanie.
   • All Plant Protein poskytuje bielkoviny s vyváženým obsahom všetkých deviatich esenciálnych aminokyselín bez pridaných farbív, aróm a konzervačných látok.

   1 Vitamín C, B6 a kyselina listová (vitamín B9) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.
   4 Zdroj: Euromonitor International Limited; Vitamíny a doplnky stravy, globálna značka, maloobchodné tržby, % rozdelenia, údaje za rok 2022 na základe vlastného prieskumu vykonaného v období od apríla do augusta 2022.

   Prečo sa Vám bude páčiť

   Celoročný balíček s vitamínmi na podporu imunity je navrhnutý tak, aby poskytol Vášmu imunitnému systému dodatočnú podporu vďaka prípravkom Nutrilite Vitamín C s postupným uvoľňovaním2, Nutrilite Balance Within3 a tiež Nutrilite All Plant Protein.

   Prípravok Vitamín C Plus s predĺženým uvoľňovaním poskytuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému2 a Balance Within obsahuje 2 vitamíny skupiny B, ktoré tiež podporujú imunitu3. All Plant Protein môže vhodne dopĺňať vyváženú stravu tým, že poskytuje bielkoviny s vyváženým obsahom všetkých deviatich esenciálnych aminokyselín bez pridaných farbív, aróm a konzervačných látok.

   Tento výhodný výživový balíček je ideálny pre každého, kto hľadá celoročnú podporu imunity pomocou vitamínov2,3.

   2 Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
   3* Vitamín B6 a kyselina listová (B9) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

   Fakty, ktoré Vás zaujmú

   • 1 tableta prípravku Vitamín C Plus s predĺženým uvoľňovaním priedstavuje pomalé, stabilné uvoľňovanie vitamínu C do tela s cieľom maximalizovať vstrebávanie bez strát spojených s veľkými dávkami alebo tabletami s okamžitým uvoľňovaním.
   • Balance Within je rýchlo sa rozpúšťajúci prášokpríjemnej chuti, ktorý obsahuje vitamíny B6 a B9 (kyselinu listovú), a tie zas podporujú správne fungovanie imunitného systému3.
   • Bielkovinová zmes použitá v All Plant Protein obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín, ale bez pridaných farbív, aróm a konzervačných látok.

   3Vitamín B6 a kyselina listová (vitamín B9) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

   Kľúčové vlastnosti

   • Pomáha dodávať základné vitamíny na podporu imunitného systému1 vrátane vitamínu C, ktorý prípravok Vitamín C Plus s pomalým uvoľňovaním poskytuje a obsahuje aj vitamín C z čerešní Acerola – jeden z najbohatších známych prírodných zdrojov. Čerešne acerola sa pestujú udržateľným spôsobom na farmách Nutrilite.
   • Vitamíny B6, B9 (nachádzajú sa v prípravku Balance Within) a vitamín C (nachádza sa v prípravku Vitamín C Plus) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému1.
   • Bielkovinová zmes použitá v prípravku All Plant Protein obsahuje všetkých deväť esenciálnych aminokyselín, ale bez pridaných farbív, aróm a konzervačných látok a vo forme vhodnej pre vegetariánov. Dá sa rýchlo a jednoducho pridať do koktailov, šejkov, polievok či iných nápojov a jedál.

   1 Vitamín C, B6 a kyselina listová (vitamín B9) prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

   Návod na použitie

   • Vitamín C Plus – užívajte 1 tabletu denne
   • Balance Within – užívajte 1 tyčinku denne
   • All Plant Protein – pridajte 1 odmerku (približne 10 g) prášku do mlieka alebo iných nápojov raz alebo viackrát denne.

   Zloženie

   Výživová hodnota

   Pre podrobnejšie informácie, prosím, navštívte stránku: