Množstvo:

  Množstvo:

   Starajte sa o pokožku celého tela pred, počas a po vystavení sa slnku s týmto prvotriednym riešením letnej starostlivosti o pleť.


   Prínos

   Artistry Summer Beauty Solution vám pomôže exfoliovať, chrániť a hydratovať pokožku celého tela–. Zabezpečí celú starostlivosť potrebnú pri’ vystavení sa slnku, a to od prípravy až po starostlivosť po opaľovaní.

   • Pri príprave na dokonalé opálenie Artistry Signature Select Vyhladzujúci telový peeling jemne, ale dôkladne odstráni suché bunky, čím podporí hladkú a žiarivú pokožku.
   • Pred a počas opaľovania naneste na pokožku g&h Protect Krém s UV filtrom SPF 50+ PA+++ a Artistry Skin Nutrition™ Hydratačný denný krém s ochranným filtrom SPF 30. Spoločne poskytujú širokospektrálnu celotelovú ochranu pred UVA aj UVB žiarením a pomáhajú udržiavať optimálnu úroveň hydratácie pleti.
   • Po vystavení sa slnku g&h Refresh Telové mlieko hydratuje a pomáha chrániť a opravovať bariéru pokožk’y proti vlhkosti, s čerstvým, ľahkým, rýchlo sa vstrebávujúcim zložením.
   • Kedykoľvek to potrebujete, Artistry Studio Osviežovač + ochranná hmla na tvár osvieži pleť, zvýši jej hydratáciu, chráni ju pred znečistením životného prostredia a pomáha fixovať make-up.
   • A ak chcete nosiť svoje kozmetické potreby so sebou, použite Artistry kozmetickú taštičku* – jemný, štýlový darček, ktorý dostanete zadarmo ku každej objednávke (do vypredania zásob). 

   *K dispozícii ako darček zadarmo pri kúpe ARTISTRY Summer Beauty riešenia. Do vypredania zásob. Nepredáva sa samostatne.

   Prečo sa vám bude páčiť

   Artistry Summer Beauty Solution je univerzálne celotelové riešenie, ktoré vám v lete umožní zostať v bezpečí, aj keď je telo vystavené slnku. 

   Artistry Summer Beauty Solution je špeciálne upravené tak, aby pokrývalo potreby plet’i pred, počas a po vystavení sa slnku. Obsahuje všetko, čo potrebujete na exfoliáciu, ochranu a hydratáciu pokožky, aby ste si mohli užívať všetky výhody pobytu na slnku. 

   Obsahuje prírodné zložky, vrátane fytonutrientov z rady Nutrilite –, vedúcej svetove’j značky vitamínov a výživových doplnkov*. – Tento výber produktov značky Artistry a g&h vám umožní užívať si výhody zdravej produkcie vitamínu D, slnkom pohladenej pleti a radosti z čistej a zdravej krásy. 

   Bezpečnosť na slnku nikdy nebola taká zhovievavá. 

   * Zdroj: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Fakty, ktoré vás zaujmú

   Čisté zloženie
   Zloženie produktov Artistry a g&h bolo vyvinuté v súlade s filozofiou Artistry Clean prísnymi normami g&h Personal Care Clean, ktoré zaisťujú, že sú naše produkty čisté, bezpečné a účinné. To znamená: 

   • Registrované organizáciou The Vegan Society*
   • Bez minerálnych olejov, parabénov a ftalátov
   • Žiadne zložky živočíšneho pôvodu a žiadne testovanie na zvieratách.

   Botanické zložky
   Každý produkt v rade Artistry Summer Beauty Solution obsahuje jeden alebo viac fytonutrientov vypestovaných na našich vlastných farmách Nutrilite alebo certifikovaných partnerských farmách NutriCert™. Okrem vysokej kvality zabezpečuje bezprecedentnú vysledovateľnosť od semienka až po vašu pokožku, ktorej môžete dôverovať. 

   Značky, ktorým môžete dôverovať
   Artistry Summer Beauty Solution je kombináciou toho najlepšieho z rozsiahlej vedeckej odbornosti značk’y Artistry s udržateľnými prísadami od Nutrilite – vedúcej svetovej značky vitamínov a výživových doplnkov** – a dobrých, zdraviu prospešných vlastností g&h produktov. 

   Informácie o bezpečnosti na slnku

   • Nezostávajte na slnku príliš dlho ani po použití opaľovacieho prípravku. 
   • Nevystavujte batoľatá a deti priamemu slnku. 
   • Nadmerné vystavovanie sa slnku predstavuje vážnu zdravotnú hrozbu.
   • Zníženie množstva aplikovaného opaľovacieho prípravku výrazne zníži úroveň ochrany.
   • Po plávaní alebo utretí uterákom vždy znovu aplikujte opaľovacie prípravky, aby ste zachovali ochranu.

   *Okrem produktu Artistry Signature Select Vyhladzujúci telový peeling.
   ** Zdroj: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Kľúčové vlastnosti

   Darček zadarmo
   Získajte Artistry kozmetickú taštičku zadarmo s každou objednávkou Artistry Summer Beauty Solution*. Jemná, štýlová a vyrobená zo 100 % bavlny. Artistry kozmetická taška je ideálna na prenášanie základných kozmetických potrieb, nech ste už kdekoľvek.  

   Puzdro podobné vrecku je vybavené vnútornou ochrannou vrstvou, ktorá chráni vaše predmety pred vodou a zaisťuje, že zostanú vždy suché a neporušené.
   Rozmery: 22 cm x 10 cm x 10 cm

   * K dispozícii ako darček zadarmo pri kúpe Artistry Summer Beauty Solution. Do vypredania zásob. Nepredáva sa samostatne. 

   Pokyny na použitie

   Produkty v rade Artistry Summer Beauty Solution spoločne fungujú ako súčasť celotelového riešenia, aby zachovali vašu pokožku v bezpečí, keď je vystavená slnku. Ak si chcete toto leto užiť zdravo vyzerajúcu, žiarivým slnkom pohladenú pokožku, neváhajte a použite vaše obľúbené produkty Artistry alebo g&h (napr. Artistry Skin Nutrition pleťové čistiace prípravky, tonery alebo séra). 

   Pokyny na použitie nájdete pri každom z produktov

   * DARČEK ZADARMO. V ponuke len ako súčasť riešenia a do vypredania zásob. Nepredáva sa samostatne.  

   Zloženie

   Kľúčové zložky pre vašu letnú starostlivosť o pleť  
   Každý produkt v rade Artistry Summer Beauty Solution obsahuje silné prírodné rastlinné zložky, ako sú:

   Nutrilite™ výťažok z čiernej ríbezle
   Spolu s éterickými olejmi z pupalky dvojročnej a perily pomáha tento extrakt udržiavať pleť jemnú a vláčnu. Pleť je dokonale pripravená na to, aby dokázala využiť výhody ďalších krokov vašej pravidelnej kozmetickej starostlivosti o telo. 
   Nachádza sa v produktoch: Artistry Signature Select Vyhladzujúci telový peeling

   Nutrilite výťažok zo zeleného čaju
   Poskytuje antioxidačnú ochranu. 
   Nachádza sa v: g&h Protect Krém s UV filtrom SPF 50+ PA++++

   Voda s Cica komplexom
   Tento fytonutrient derivovaný z kvitnúcej rastliny pomáha upokojiť a hydratovať pleť. 
   Nachádza sa v: g&h Protect Krém s UV filtrom SPF 50+ PA++++

   Ochranný komplex s fytonutrientmi
   Zmes čerešní acerola pestovaných na farmách Nutrilite™, austrálskej sedmokrásky a černice, ktorá posilňuje prirodzený obranný systém plet’i o 350 %, pričom pomáha predchádzať výskytu prvých viditeľných príznakov starnutia a oddialiť ich.
   Nachádza sa v produktoch: Artistry Skin Nutrition Hydratačný denný krém s ochranným filtrom SPF 30

   Nutrilite s výťažkom z granátového jablka
   Pomáha chrániť pleť pred škodlivými vplyvmi hlavných typov znečistenia. 
   Nachádza sa v produktoch: Artistry Skin Nutrition Hydratačný denný krém s ochranným filtrom SPF 30 a Artistry Studio Osviežovač + ochranná hmla na tvár

   Voda s bambusovým komplexom
   Rastlinná voda získaná z bambusu a rastlinného glycerínu pomáha hydratovať pokožku. 
   Nachádza sa v produkte: g&h Refresh Telové mlieko 

   Ceramid získaný z olivového oleja
   Špeciálny druh lipidov, ktorý pomáha udržiavať hydratačnú bariéru plet’i. 
   Nachádza sa v produkte: g&h Refresh Telové mlieko 


   Tieto zložky fungujú ako súčasť vedecky vyvinutých receptúr, ktoré spájajú to najlepšie z vedy a prírody pre vašu pokožku.

   Úplný zoznam zložiek jednotlivých produktov nájdete na internetových stránkach jednotlivých produktov: