image/png;;;foto4.png

Vitajte v Amway!

Naše svetové riaditeľstvo sídli v meste Ada, Michigan, USA, rozprestiera sa na dĺžku jednej míle od východu na západ a pozostáva z 80 budov a 3,5 milióna štvrcových stôp kancelárskych a výrobných priestorov. Viac ako 4 000 z celkového počtu našich 14 000 zamestnancov pracuje v Ade, tom istom mestečku, kde Amway začínala pred viac ako polstoročím.

image/png;;;amway1.png

Rich DeVos

V roku 1959 Rich De Vos založil Amway Corp. spolu so svojím priateľom a obchodným partnerom, Jay Van Andelom. Spoločnosť priameho predaja teraz pôsobí vo viac ako 100 krajinách celého sveta a umožňuje viac ako 3 miliónom ľudí vlastniť svoje vlastné podnikanie. De Vos sa zaangažoval aj v oblasti športu, napríklad vlastnil profesionálny športový klub NBA Orlando Magic. Ako uznávaný rečník vystupoval pred státisícami ľudí na celom svete. V roku 1997 podstúpil transplantáciu srdca a stal sa predsedom Združenia hovorcov pre zdieľanie ľudských orgánov. De Vos a jeho manželka Helen štedro podporujú nemocnice, školy a univerzity a umelecké organizácie vo svojom rodnom meste a početné organizácie v celých Spojených štátoch. Majú štyri deti a šestnásť vnúčat. Ich najmladší syn, Doug, je Prezidentom Amway.

image/jpeg;;;Jay Van Andel2.jpg

Jay Van Andel

V roku 1959 Jay Van Andel založil Amway Corp. spolu so svojím priateľom a obchodným partnerom, Rich De Vosom. Spoločnosť priameho predaja teraz pôsobí vo viac ako 100 krajinách celého sveta a umožňuje viac ako 3 miliónom ľudí vlastniť svoje vlastné podnikanie.
Van Andel bol celoživotným bojovníkom za slobodné podnikanie. V minulosti bol predsedom Obchodnej komory Spojených štátov amerických, riaditeľom Nadácie Jamestown, veľvyslancom USA a Generálnym komisárom Expo ´92 v Ženeve a členom správnej rady Heritage Foundation. Prostredníctvom nadácie Jay a Betty Van Andel prispieval na dôležité komunitné projekty podporujúce ekonomický rozvoj, zdravotnú starostlivosť, vzdelávanie a umenie.
Deti Van Andelovcov pôsobia ako členovia správnej rady našej spoločnosti. Steve Van Andel bol prezidentom spoločnosti Amway.