image/png;;;first-order-953.png

Cenové zvýhodnenia a darčekové kupóny v rámci prvej objednávky
* Ponuka cenového zvýhodnenia Rýchly štart! platí len počas prvých 10 dní od registrácie podnikania Amway. Cenové zvýhodnenia sa nevzťahujú na literatúru, prebiehajúce akcie na podporu predaja a stále ponuky balíčkov.
*V rámci ponuky Rýchly štart! môžete získať 10% cenové zvýhodnenie pri prvej objednávke vo výške 100 až 199,99 B.h. a 20% cenové zvýhodnenie pri prvej objednávke vo výške 200 B.h. a viac, kedy cenové zvýhodnenie je poskytnuté iba z hodnoty 200 B.h..
* Ak bude Vaša prvá objednávka vo výške aspoň 100 B.h., dostanete od nás svoj prvý darčekový kupón. Pri prvej objednávke nezáleží na tom, či ju zadáte online alebo iným spôsobom. Po prvej objednávke Vám každá objednávka s hodnotou 100 B.h. alebo vyššou, ktorú zadáte online v mesiaci, vygeneruje ďalší darčekový kupón. Získajte darčekový kupón v hodnote až 20 € za objednávky a použite ho vo forme zľavy do 50% hodnoty objednávky online v nasledujúcom mesiaci v hodnote 50 B.h. a viac.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Záruka spokojnosti
* Pokiaľ nie ste úplne spokojní, môžete zakúpený výrobok vrátiť alebo vymeniť bez poplatku, získať kredit v plnej výške na nákup iného výrobku Amway alebo si nechať vrátiť peniaze v plnej výške kúpnej ceny. Táto záruka sa nevzťahuje na výrobky Amway: i) ktoré boli použité na iné účely, na aké boli určené pri bežnom domácom použití; ii) ktoré boli zámerne poškodené alebo nesprávne použité; iii) výrobky distribuované spoločnosťou Amway, na ktoré je stanovená špeciálna doba vrátenia; a/alebo (iv) výrobky, na ktoré sa vzťahuje výslovná písomná záruka.

image/png;;;brands-952.png

Amway značky
* Zdroj: Euromonitor International Limited; Vitamíny a výživové doplnky, Svet, GBN, Hodnota maloobchodného predaja RSP v %, 2019.
* Zdroj: Euromonitor International Limited; Krása a osobná starostlivosť 2020, Kategória a podkategória exkluzínej kozmetiky a starostlivosti o pleť; Globálna hodnota RSP 2019.

image/png;;;products-95.png

Predaj výrobkov
* Odmeny a príjem z predaja výrobkov môžu získať iba Vlastníci podnikania Amway, ktorí majú obchodnú registráciu v miestnych štátnych a daňových úradoch.