Cenové zvýhodnenie prvých objednávok

* Ponuka cenového zvýhodnenia Rýchly štart! platí len počas prvých 10 dní od registrácie podnikania Amway. Cenové zvýhodnenia sa nevzťahujú na literatúru, prebiehajúce akcie na podporu predaja a stále ponuky balíčkov.
* V rámci ponuky Rýchly štart! môžete získať 10% cenové zvýhodnenie pri prvej objednávke vo výške aspoň 100 B.h. alebo 15% cenové zvýhodnenie, ak zadáte objednávku vo výške 200 až 300 B.h. (Max. 300 B.h.).


Záruka spokojnosti

* Pokiaľ nie ste úplne spokojní, môžete zakúpený výrobok vrátiť alebo vymeniť bez poplatku, získať kredit v plnej výške na nákup iného výrobku Amway alebo si nechať vrátiť peniaze v plnej výške kúpnej ceny. Táto záruka sa nevzťahuje na výrobky Amway: i) ktoré boli použité na iné účely, na aké boli určené pri bežnom domácom použití; ii) ktoré boli zámerne poškodené alebo nesprávne použité; iii) výrobky distribuované spoločnosťou Amway, na ktoré je stanovená špeciálna doba vrátenia; a/alebo (iv) výrobky, na ktoré sa vzťahuje výslovná písomná záruka.


Značka Amway

* Zdroj: spoločnosť Euromonitor International Limited; Vitamíny a doplnky stravy, GBN, globálny maloobchodný predaj, 2019
* Zdroj: spoločnosť Euromonitor International Limited; Krása a osobná starostlivosť 2020, Kategória a podkategórie prémiových kozmetických výrobkov a výrobkov osobnej starostlivosti a prémiových výrobkov starostlivosti o pleť; globálne maloobchodné tržby 2019.


Odporúčanie výrobkov

* K príjmom odvodeným z predaja sú oprávnení iba tí Vlastníci podnikania Amway, ktorí majú u príslušných štátnych a finančných úradoch riadne zaregistrovanú podnikateľskú činnosť.