image/jpeg;;;l1.jpg

NUTRILITE™ – oficiálne výživové doplnky klubu AC Miláno

 

Ich úspech: legendárny
Ich výživové doplnky: NUTRILITE™

AC Miláno je jeden z najlepších futbalových tímov v Európe. Nie je nijakým prekvapením, že za významnými titulmi stoja excelentní hráči a tréneri. A zistíte, že je za tým aj niečo ďalšie - značka výživových doplnkov NUTRILITE™.

NUTRILITE™ je oficiálnym dodávateľom výživových doplnkov pre AC Miláno od roku 2008 a zabezpečuje vysokú úroveň príjmu živín, ktorá športovcom pomáha podávať výkony na svetovej úrovni. Spolu pracujeme na tom, aby sme posunuli hranice športových výkonov.

 

OPTIMÁLNY VÝKON

Spojenie medzi jedným z najúspešnejších futbalových klubov sveta a globálnym lídrom v oblasti výživy nie je náhodné. Značka NUTRILITE™ a AC Miláno zdieľajú spoločnú filozofiu:

Optimálne výkony vyžadujú optimálnu výživu.

A keďže výrobky NUTRILITE™ sú známe tým, že poskytujú to najlepšie z prírody, MilanLab dôveruje našim výživovým doplnkom, aby ich hráči podávali čo najlepšie výkony.

image/jpeg;;;l2.jpg

MILAN LAB

Od roku 2008, odborníci NUTRILITE™ spolupracujú s lekármi a špecialistami z MilanLab, aby vyšli v ústrety individuálnym potrebám hráčov AC Miláno pomocou na mieru vytvorených plánov výživy. Micheline Vargas, DrPH, CNS, RCEP, je vedeckou pracovníčkou NUTRILITE™, ktorá je poverená vyhodnocovaním stravovacích a genetických dát a údajov o životnom štýle hráčov. Na základe týchto informácií spolupracuje s tímovým lekárom AC Miláno, Dr. Dolcim a vedúcim oddelenia biochémie v MilanLab, Dr. Avaldim, aby vytvorili odporúčania pre zmeny v stravovaní a užívaní špecifických doplnov výživy NUTRILITE.

Ešte aj v strave vrcholových športovcov svetovej úrovne môžu chýbať niektoré dôležité živiny. Vytvorením vyváženého základu pomocou stravovanie a dopĺňania nutričných medzier pomocou výživovývh doplnkov NUTRILITE sa našim odborníkom podarilo zvýšiť fyzickú kondíciu hráčov A.C. Miláno.

image/jpeg;;;l3.jpg

ÚSPECHY

Viac ako 90% členov tímu AC Miláno sa podrobuje nutričnému programu NUTRILITE™, a nedávne laboratórne testy u nich vykázali značné zlepšeie hladín vitamínu D. Okrem toho, že hráči sa cítia lepšie a majú viac energie, hlásia aj menej svalových kŕčov a pocitov vyčerpania. To je dôkazom, že optimálna výživa podporuje optimálne výkony.

image/jpeg;;;blank.jpg

Holistický prístup NUTRILITE™ k výžive je v dokonalom súlade s filozofiou MilanLabu. Uznávame značku NUTRILITEako vedúcu autoritu v oblasti výživy a dôverujeme ich výživovým doplnkom, že pomáhajú našim športovcom dosiahnuť optimálne výkony.”
– Dr. Alberto Dolci, MD