Ste Hosť:  
Množstvo:

  Nutrilite Omega 3 Complex výživový doplnok s obsahom vysokokvalitných omega-3 mastných kyselín pomáha podporovať normálne fungovanie srdca*.   

   

  Prečo by sa vám mohol páčiť...

  Omega-3 mastné kyseliny fungujú ako naolejovaná reťaz na bicykli a to podporovaním normálnej činnosti srdca. Avšak, sú známe aj ako „esenciálne“, pretože si ich nedokážeme v organizme vyrobiť prirodzeným spôsobom a získavame ich zo stravy. Vyvážená strava s obsahom jednej alebo dvoch porcií rýb týždenne je ideálna, ale chápeme, že nie vždy je to možné. 

  Napriek tomu, že nie sme schopní ich syntentizovať, omega-3 mastné kyseliny sú veľmi dôležité pre normálne fungovanie srdca ako aj na pomoc pri udržaní si celkového zdravia od hlavy až po päty. Nutrilite™ Omega 3 Complex je výživový doplnok s obsahom omega-3 mastných kyselín EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaénová). Spolu dodávajú mastné kyseliny, ktoré vám môžu chýbať vo vašej strave.  

   

  Čo potrebujete vedieť...

  • Nutrilite™ Omega 3 Complex obsahuje zmes omega-3 mastných kyselín od overených certifikovaných dodávateľov Nutricert™. Vrátane lososa z čistých vôd v Nórsku a ančovičiek, makrely a sardiniek z Atlantického a Pacifického oceánu.  
  • Ančovičky, makrely a sardinky sú v potravinovom reťazci nižšie a preto majú vyššiu koncentráciu omega-3 mastných kyselín.
  • Jedna kapsula obsahuje približne rovnaké množstvo omega-3 mastných kyselín ako 28 g tuniaka, lososa alebo sardiniek.
  • Pomáha podporovať funkciu srdca s Omega-3 komplexom vyrobeným z EPA (kyseliny eikosapentaénovej) a DHA (kyseliny dokosahexaénovej)*.
  • Omegy sú kombinované s vitamínom E a uzavreté v kapsuli počas 72 hodín od úrody na zabezpečenie ich kvality.
  • Každá várka rybieho oleja je testovaná, aby sa zabezpečila kvalita a čistota.
  • Neobsahuje umelé príchute, farbivá, ani konzervačné látky.

  * Priaznivé účinky sa dosahujú pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.

   

  Použitie:

  Užívajte jednu kapsulu  denne s jedlom.

   
  PRIEMERNÝ OBSAH V 1 KAPSULE %RVH*
  Tuky, z toho 1 g  
  Omega-3 mastné kyseliny 380 mg  
  EPA (kyselina eikosapentaénová) 180 mg  
  DHA (kyselina dokosahexaénová) 120 mg  
   Vitamín E 5 mg 42
  • Všetci, ktorí konzumujú malé množstvá potravín bohatých na omega-3 mastné kyseliny, ako sú ryby, morské plody, listová zelenina, repkový olej, vlašské orechy.
  • Všetci, ktorí chcú využiť výhody omega-3 mastných kyselín.

  Odporúčané dávkovanie

  1 kapsula denne.

  Odporúčanie

  Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Fľaštičku dôkladne uzatvárajte. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Tehotné a dojčiace ženy a osoby, ktoré užívajú lieky na zriedenie krvi, by sa mali pred užitím tohto výrobku najprv poradiť s lekárom. Hlavný význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl.